Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
Pozdrav ljudi ima li ko da mi posalje u inbox tu cuvenu narodnu iptv ? Da vidim na sta to lici. Hvala unapred.
 
Член од
9 февруари 2019
Мислења
24
Поени од реакции
23
djemo - "OVO JE GOSPODSKI...Čovjek šuti i podijeli kome zatreba....BRAVO @zokiniko "
Благодарја Ви @zokiniko ...гордеја се с Вас - за скромността и помошта, којато оказвате на потребителите - нуждаешти се от листи.
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
82
Поени од реакции
73
panelrazarac
94 038 pilica si dogurao, alal ti vera majstore okani se ti iptv peradarstvo je tvoj krajnji domet.

Evo i dokaz da ne kazes da lazem:) :motorce: :cujte: :vozbud: :uzi::uzi::uzi::uzi:
Po tvojem izracunu ispada da panel zaraduje godisnje vise od dva i pol miliona kuna.Tebi treba deset godina da za to cistis klozete u Njemackoj.Znaci panel je doktor financija za tebe.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.187
Така е. Прво опомени го, а јас кој сум член 12 години, банирај ме одма без да знам зошто:)
ТИ,,,ако си челн 12 години,,,,,,треба да знаеш дека е забрането објавување на МАК АДРЕСИ!!!!!!!!!!!
дикутирано....предупредувано е 1000 пати,,,самите членови,,,ги опменуваат другите...ако евентуално не знаеле....
сега ти како член од 12 години,,....па дури и тема отвори.......
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
765
Поени од реакции
359
ТИ,,,ако си челн 12 години,,,,,,треба да знаеш дека е забрането објавување на МАК АДРЕСИ!!!!!!!!!!!
дикутирано....предупредувано е 1000 пати,,,самите членови,,,ги опменуваат другите...ако евентуално не знаеле....
сега ти како член од 12 години,,....па дури и тема отвори.......
Ете видиш не сум знаел, си можел да ми кажеш, ќе ја избришев, тешко е да се прати се на форумов, МНОГУ СТРАНИ ИМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ти прво рече дека ќе си видел со другите модератори, не спомна ништо такво, после одеднаш гледам баниран. Срамота е овие што пцујат секој ден не ги чепкате, а јас што сум пробал нешто, што не било злонамерно, одма бан. Демек другите ти кажаа да ме банираш или? Јас мислам само ти :) Ок е, само биди реален кон сите ако банираш така, и дај барем предупреди ќе ја избришев одма затоа што не сум знаел. Ама ок, ти си шефот да заебеш некој што нема никогаш погрешено на форумот, а овие што пцујат секој ден и се караат остај ги, ама знаеш што, нив утре ќе ги снема, јас сум сепак тука 12 ГОДИНИ, ок?
 
Член од
8 декември 2020
Мислења
65
Поени од реакции
69
Neko listu od narodne iptv da pošalje u inbox dobio sam dve ali ne rade. Ima li ko ?
 
Член од
9 мај 2020
Мислења
22
Поени од реакции
5
Здраво, ќе можи некој да ми го прати арт серверот да го тестирам? Фала :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom