Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
znaci, arena sport kasni 1min. 6sec. a planet sport 40sec. u proseku (zavisi od liste)
Автоматски споено мислење:

zato ovo ne kasni ;)
Автоматски споено мислење:

ajd' da kasni par sekundi, ali minut i vise ....... o_O
pusti terestrijalnu i satelit, dobit ćeš ton kao kad ppeva mic trofrtaljka u šatri na vašaru, znači satelit 36000km+36000 MORA da kasni, a ovo brate kad kod komšije urliču,ti znaš da je pao gol i bez stresa za par sekundividiš, šta si navalio koji moj,kasni pa kasni, e baš to volem.Satelitska kvalitetna sa svim karticama diseq motorom lnb tanjirom i CS-omsamo za televiziju je skup hobi(naravno i DBox).
prema tome treba da se ponašaš kao prema parnoj lokomotivi.21. je vek,5G mreža,i na livadi imaš sve.ovo je drugarski da se osvestiš, znam ja kad nešto voliš, ali brate. Svi iole pismeni zaključavaju risivere, samo još DOBAR CS.Al košta, te dnevne linije su ko liste1/1,Za cenu CS-a imaš odlične liste sa VOD-om, to nema CS

DAYTIMESPORTCOMPETITIONEVENTLIVE
24/02/202118:00 CETSOCCERUEFA EUROPA LEAGUETOTTENHAM HOTSPUR-WOLFSBERGER1-2 [POR]
9-10 [SPA]
25 [RUS]
28 [RUS]
31 [SPA]
24/02/202118:45 CETSOCCEREREDIVISIEGRONINGEN-FEYENOORD3-4 [POR]
24/02/202119:00 CETSOCCERSPANISH LEAGUEFC BARCELONA-ELCHE7-8 [SPA]
21-22 [SPA]
24/02/202121:00 CETSOCCERUEFA CHAMPIONS LEAGUEATALANTA-REAL MADRID11-12 [SPA]
28 [RUS]
31 [SPA]
24/02/202121:00 CETSOCCERUEFA CHAMPIONS LEAGUEBORUSSIA MONCHENGLADBACH-MANCHESTER CITY9-10 [SPA]
25 [RUS]
24/02/202123:15 CETSOCCERCOPA LIBERTADORESCESAR VALLEJO-CARACAS1-2 [POR]
26 [RUS]
25/02/202101:00 CETBASKETBALLUSA NBAGOLDEN STATE WARRIORS-INDIANA PACERS15-16 [SPA]
25/02/202101:30 CETSOCCERCOPA LIBERTADORESROYAL PARI-GUARANI1-2 [POR]
26 [RUS]
25/02/202102:00 CETBASKETBALLUSA NBAMIAMI HEAT-TORONTO RAPTORS5-6 [POR]
25/02/202102:10 CETSOCCERCOLOMBIA PRIMERAAMERICA CALI-ENVIGADO30 [SPA]
25/02/202104:00 CETBASKETBALLUSA NBAUTAH JAZZ-LOS ANGELES LAKERS1-2 [POR]

pa nek kasni kolko oš!
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
pusti terestrijalnu i satelit, dobit ćeš ton kao kad ppeva mic trofrtaljka u šatri na vašaru, znači satelit 36000km+36000 MORA da kasni, a ovo brate kad kod komšije urliču,ti znaš da je pao gol i bez stresa za par sekundividiš, šta si navalio koji moj,kasni pa kasni, e baš to volem.Satelitska kvalitetna sa svim karticama diseq motorom lnb tanjirom i CS-omsamo za televiziju je skup hobi(naravno i DBox).
prema tome treba da se ponašaš kao prema parnoj lokomotivi.21. je vek,5G mreža,i na livadi imaš sve.ovo je drugarski da se osvestiš, znam ja kad nešto voliš, ali brate. Svi iole pismeni zaključavaju risivere, samo još DOBAR CS.Al košta, te dnevne linije su ko liste1/1,Za cenu CS-a imaš odlične liste sa VOD-om, to nema CS

DAYTIMESPORTCOMPETITIONEVENTLIVE
24/02/202118:00 CETSOCCERUEFA EUROPA LEAGUETOTTENHAM HOTSPUR-WOLFSBERGER1-2 [POR]
9-10 [SPA]
25 [RUS]
28 [RUS]
31 [SPA]
24/02/202118:45 CETSOCCEREREDIVISIEGRONINGEN-FEYENOORD3-4 [POR]
24/02/202119:00 CETSOCCERSPANISH LEAGUEFC BARCELONA-ELCHE7-8 [SPA]
21-22 [SPA]
24/02/202121:00 CETSOCCERUEFA CHAMPIONS LEAGUEATALANTA-REAL MADRID11-12 [SPA]
28 [RUS]
31 [SPA]
24/02/202121:00 CETSOCCERUEFA CHAMPIONS LEAGUEBORUSSIA MONCHENGLADBACH-MANCHESTER CITY9-10 [SPA]
25 [RUS]
24/02/202123:15 CETSOCCERCOPA LIBERTADORESCESAR VALLEJO-CARACAS1-2 [POR]
26 [RUS]
25/02/202101:00 CETBASKETBALLUSA NBAGOLDEN STATE WARRIORS-INDIANA PACERS15-16 [SPA]
25/02/202101:30 CETSOCCERCOPA LIBERTADORESROYAL PARI-GUARANI1-2 [POR]
26 [RUS]
25/02/202102:00 CETBASKETBALLUSA NBAMIAMI HEAT-TORONTO RAPTORS5-6 [POR]
25/02/202102:10 CETSOCCERCOLOMBIA PRIMERAAMERICA CALI-ENVIGADO30 [SPA]
25/02/202104:00 CETBASKETBALLUSA NBAUTAH JAZZ-LOS ANGELES LAKERS1-2 [POR]

pa nek kasni kolko oš!
E vidis, kod mene ne kasni, ja mogu da biram sta da gledam, 'ocu li satelit, kablovsku ili iptv, razumes !
Izgleda da ti sam sebe lazes, da ti je dobro da gledas prenos koji kasni minut i vise ! Kablovsku placam sa netom i zadovoljan sam, (bolje sbb nego telekom) satelitsku sa motorom koristim od davnih dana, (samo je treba odrzavati) a iptv mi dodje k'o razbibriga ! C linije nalazim skeniranjem, k'o i drimove, koji ne kasne uopste ! (zato i kazem da sam dream king, jer to drugi ne znaju)
Автоматски споено мислење:

Svoje znanje ( skeniranje c linija, skeniranje serovanih podataka, gledanje drim lista za zakljucanih adresa, skeniranje udp lista .... ) sam pokusao da prenesem na puno foruma, i drago mi je ako sam nekome pomogao !
Автоматски споено мислење:

I ovo da ti kazem, DOBAR CS mozes koristiti potpuno free, ako si iole pismen ! ;) :D
Автоматски споено мислење:

E da, i ovo da te pitam, kazes satelit kasni, a sta je to pa brze od njega ?!
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Stabilnost,koliki je bitrate,rezolucija,fps to je bitno,je li kasni to je sitno.
Sitno je par sekundi ! ;)
Автоматски споено мислење:

Mislim da jedan legalni provajder, sebi ne sme dozvoliti da kasni, skoro 1min.
Автоматски споено мислење:

Jel' gresim, ako hocu i kvalitet i realno vreme prenosa, ja se trudim da gledam tako nesto ! ;)
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Sitno je par sekundi ! ;)
Автоматски споено мислење:

Mislim da jedan legalni provajder, sebi ne sme dozvoliti da kasni, skoro 1min.
Автоматски споено мислење:

Jel' gresim, ako hocu i kvalitet i realno vreme prenosa, ja se trudim da gledam tako nesto ! ;)
Dramiš bez potrebe, pa jebo ga ti ako hoces realno vrijeme prenosa onda ukljucis bh telecom , telemach ili koji je vec u vas glavni operater i gledaš u˝realnom vremenu˝ jer sumnjam da je bilo koji dreambox brzi od njega, nema logike da jest.
I nije mi jasno da ne zelis poslati fucking link od tog nekog dreama za koji kazes da ti rade savrseno i kojih imas napretek i razuvjeris moju sumnju u kvalitet toga o čemu pričaš jer kako rekoh probao sam ih stotine i uglavnom koči.

Pa mislim stvarno :) Ti ko dijete , moj porsche je najbrzi , uslikas ga ušminkanog , a tamo motor u khurcu totalnom , ne moze ni zaverglati ili nakon 2 minute pregrijava .

Evo ,javno te pozivam daj mi bilo koji dream koji radi tako savrseno da veceras pogledam na njemu ligu pravaka (nije bitno sto nema nase kanale) , a ja cu tebi zauzvrat cijeli domaci panel sa par hiljada korisnika .. ne znam sta vise da ti kazem.

Ako nisi spreman to dokazati, a ima ljudi koji ti u to ne vjeruju , onda i ne forsiraj tu pricu, pa Olbih je sam rekao da to ne vrijedi nista.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
Sitno je par sekundi ! ;)
Автоматски споено мислење:

Mislim da jedan legalni provajder, sebi ne sme dozvoliti da kasni, skoro 1min.
Автоматски споено мислење:

Jel' gresim, ako hocu i kvalitet i realno vreme prenosa, ja se trudim da gledam tako nesto ! ;)
Sta par sekunda?!:):D
Gledas nemacki, spanski kanale... (komentator daje informacije o igracima, klubovima... utakmica interesantna)a ti nista ne razumes :D:)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Dramiš bez potrebe, pa jebo ga ti ako hoces realno vrijeme prenosa onda ukljucis bh telecom , telemach ili koji je vec u vas glavni operater i gledaš u˝realnom vremenu˝ jer sumnjam da je bilo koji dreambox brzi od njega, nema logike da jest.
I nije mi jasno da ne zelis poslati fucking link od tog nekog dreama za koji kazes da ti rade savrseno i kojih imas napretek i razuvjeris moju sumnju u kvalitet toga o čemu pričaš jer kako rekoh probao sam ih stotine i uglavnom koči.

Pa mislim stvarno :) Ti ko dijete , moj porsche je najbrzi , uslikas ga ušminkanog , a tamo motor u khurcu totalnom , ne moze ni zaverglati ili nakon 2 minute pregrijava .

Evo ,javno te pozivam daj mi bilo koji dream koji radi tako savrseno da veceras pogledam na njemu ligu pravaka (nije bitno sto nema nase kanale) , a ja cu tebi zauzvrat cijeli domaci panel sa par hiljada korisnika .. ne znam sta vise da ti kazem.

Ako nisi spreman to dokazati, a ima ljudi koji ti u to ne vjeruju , onda i ne forsiraj tu pricu, pa Olbih je sam rekao da to ne vrijedi nista.
Prvo, ja ne dramim, dramis ti ! Drugo, SBB EON TV na koji sam pretplacen, kasni u prenosu ! Trece, link od takvog drima ti ne saljem, jer su retki ! Sledece, :D ne padam ja na takve fore, kao izazivas me na dvoboj ! Ko nece da veruje, da takvih drimova ima, ne mora ! I na kraju, valjda nisam narusio posao prodaje lista, u kojima prenosi kasne minut i vise ! :pos:
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Prvo, ja ne dramim, dramis ti ! Drugo, SBB EON TV na koji sam pretplacen, kasni u prenosu ! Trece, link od takvog drima ti ne saljem, jer su retki ! Sledece, :D ne padam ja na takve fore, kao izazivas me na dvoboj ! Ko nece da veruje, da takvih drimova ima, ne mora ! I na kraju, valjda nisam narusio posao prodaje lista, u kojima prenosi kasne minut i vise ! :pos:
Blago tebi , ti utripuješ sebi da handriš Heidi Klum i tebi dobro :D
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
...ja imam dream adresa koja otvara sve zivo od strane kanala a od nasih ceo paket na total tv... vise od godinu dana radi...ali to nikad ne gledam...neka gleda to @Starbucks1... necu da mu smetam...:):D
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Jašta sam , kako necu biti ljubomoran na nešto što radi ko linija na ekg-u. :D
hhehehheeeeeee, da, da
Автоматски споено мислење:

Najmanje petorica "znalaca" (da ih sada ne imenujem) me pitalo, da im objasnim, kako da sa zakljucanih drimova gledaju liste, i da im dam jednu takvu adresu, samo da provere kvalitet i vreme prenosa ! ;) :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom