Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Samo 200 jevrica za Dreambox 800 HD SE.Jel se ti to samo zafrkavas ili se stvarno zafrkavas.
pa nemam pojma ni pošto je to, oni što kupuju odmah to kao polovno, ja sam ga platio 250 evra pre 3 godine, pa koliko mogu dobiti?
vidim ovi u BiH prodaju za150km??, neka stoji,za te pare, ,kad sam selio iz kuće pionir je kupio AZ Box, ovo sam ja sebi, al poče ova IP televizija...............
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
U februaru 1989. satelit ASTRA 1A vodećeg svetskog satelitskog operatera SES započeo je svoju misiju
(30 godina) u moje33 godine sat tv, prvi Rockdale mono sa potenciometrom i H/V ručnim šaltanjem motorića na LNB-u a skew slajd pločica (istorija)
do tada smo gledali na13 E Eutelsat IF3 sa 140 cm parabolom i 1,9db LNB, čupavo i dlakavo,bili su i španci na 10 E
 
Последно уредено:
Член од
28 септември 2019
Мислења
70
Поени од реакции
54
ima netko možda kakav player za pc za mac-ove ? imam neku verziju sfvip playera radio je i sad šta god stavim u njega neče da pokrene ...
 
Член од
6 септември 2019
Мислења
119
Поени од реакции
49
@Omarionboy
ова што го постави,,,,е намерно?
или случајно?

тоа е листата со 400 конекции
што е во зип со пасс!
posalo mi jedan covek ali bilo bi sa jednim konekcie i prestoaalo je ako zelis mi dati bicu puno zahvalan od srcu naj iskren sam brate
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
večer svina..
ima li tko kontakt za twobrothers listu?
Автоматски споено мислење:
 
Последно уредено од модератор:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
znaci, arena sport kasni 1min. 6sec. a planet sport 40sec. u proseku (zavisi od liste)
Автоматски споено мислење:

zato ovo ne kasni ;)
Автоматски споено мислење:

ajd' da kasni par sekundi, ali minut i vise ....... o_O
 
Последно уредено:
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
znaci, arena sport kasni 1min. 6sec. a planet sport 40sec. u proseku (zavisi od liste)
Автоматски споено мислење:

zato ovo ne kasni ;)
Автоматски споено мислење:

ajd' da kasni par sekundi, ali minut i vise ....... o_O
Ja ti ne vjerujem da mozes gledati utakmicu sa tudjeg dreamboxa da ti ne štuca. Probao sam ih stotine i nikad nisam mogao odgledati utakmicu ko covjek. To je samo za slikanja po mom iskustvu, a ti me razuvjeri pa posalji link da se uvjerim da ne koči. ;)
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
.
Автоматски споено мислење:

не работат сите канали.....ама листата одамна работи..Go Daddy
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ja ti ne vjerujem da mozes gledati utakmicu sa tudjeg dreamboxa da ti ne štuca. Probao sam ih stotine i nikad nisam mogao odgledati utakmicu ko covjek. To je samo za slikanja po mom iskustvu, a ti me razuvjeri pa posalji link da se uvjerim da ne koči. ;)
link ti naravno necu poslati, a ti ako ne verujes i ne moras ;)
Автоматски споено мислење:

radi perfektno ;)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom