Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.187
Imam a'l nema sanse da ti posaljem.
зошто така категорично го откачуваш??
јас сум му дал од 3-4 сервери макови,,,гледам бара веќе уште од 3-4 сервери овде
ако има причина кажи??
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
403
Поени од реакции
955
зошто така категорично го откачуваш??
јас сум му дал од 3-4 сервери макови,,,гледам бара веќе уште од 3-4 сервери овде
ако има причина кажи??
Vec sam ga ovde spominjao i zato tako reagujem...
Osim toga,ocito je da negdje drugo dijeli liste.Nema sanse da je za vlastitu upotrebu.Nisam ni ja sis'o veslo :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom