Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јануари 2018
Мислења
165
Поени од реакции
159
Pozdrav drugari.
Da li ima neki player koji nije stbu ili nitro za android tv?
Dobro rade i oni ali mi smeta sto nema brze pretrage za kanale (ili ja ne znam da koristim)
Ako neki ima za neki app link bio bih mu zahvalan. PP
Hvala!
Pozdrav drug!Najbolja aplikacija po meni ti je perfect player,da bi jos ubrzao aplikaciju obrises kanale iz liste koje ne gledas...Za filmove i serije najbolja ti je cinema hd...
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Idi na bugarski forum i vidi kako se ponasaju. Puni su nacionalizma, sad svako taj termin definise kako mu odgovara kao patriotizam recimo.
Razlika je kad ih citas (bugari) njihovi komentari su na granici izmedu sovinizma i nacizma.
To je jedina drzava u svetu koja nema nacionalne manjine, cak su i cigani bugari ili cist nacizam.
Nego sta su nego bugari ako zive u bugarskoj i imaju državljanstvo... Vjera je nesto drugo
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
@dux4 poc'o si da lupetas svasta, nemas potrebe za tim, ( mislim na ono gde zivis, to si) nismo svi ameri ;)
Davor Stefanek npr. nije Srbin, nego srpski reprezentativac, jeste da dize 3 prsta, ali .... :D
jedino, ako nije pravoslavac, pa ni Tesla nije Hrvat, nego drzavljanin Hrvatske (bio)
neki Bugari osporavaju makedonsku naciju, kao sto i neki Srbi osporavaju crnogorsku naciju, zar to nije glupo,
zar su Srbi i Hrvati u Nemackoj Nemci, pa nisu, to samo mogu glupi novinari da napisu ;)
a, sto se vere tice, evo ti npr. ovaj primer, nisu svi Madjari, ili Nemci katolici, tako da .....
meni se npr. rodjena sestra Nemica, krstila u pravoslavnoj crkvi, a ja Nemac u Srbiji ateista, nisam Srbin, i ne dizem 3 prsta ;)
 
Последно уредено:
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Opet politika:D.Uživajte ljudi jebo politiku..
a inače kako je navedeno mada je u USA tako svi drzavljani su"Amerikanci"ali Amer nije nacionalnost....tako i u nasim drzavama ali kod nas malo su ga zakomplikovali ako zivis u Srbiji ne moraš biti Srbin ali kako bi zvali po modelu Amera drzavljane Srbije.....Srbijanci..Nacionalna pripadnost je drugi pojam...a veroispovest nije vezana striktno za odredjenu grupu ljudi...Političari ko političari iz kojih je to razloga i kada uradjeno sve??Eto teme za razmisljanje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom