Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
А што е битно кој сервер, ако излезе активна листа не ли по некоја логика треба да работи? Излегуваат активни листи ама не работат. Еве пример скенирав на овој сервер http://eu.mytv4k.org:8080
Автоматски споено мислење:


не работи м3у линијата која излегува во скенерот како активна. Може нешто не правам како што треба.
..........UserName= svcbranimrpers2020201171
..........PassWord= 3BQs4KD50q

http://eu.mytv4k.org:8080/svcbranimrpers2020201171/3BQs4KD50q/227?play_token=BAoCGSFrDm

:oeoeoe:
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Moze ti reci ko sta hoce al ne postoji mogucnost da se promjeni Mac uredjaja

Naravno da može , jedno je mac adresa , a drugo je ID uredjaja .
Автоматски споено мислење:

interesuje i mene da li moze, i kojim alatom , da se promeni mac adresa uredjaja .. pozz :)
ID uredjaja ne mozes promijeniti , mac adresu mrezne kartice mozes s ovim alatom

 
Член од
23 април 2017
Мислења
24
Поени од реакции
18
Moze ti reci ko sta hoce al ne postoji mogucnost da se promjeni Mac uredjaja
Naravno da može , jedno je mac adresa , a drugo je ID uredjaja .
Автоматски споено мислење:



ID uredjaja ne mozes promijeniti , mac adresu mrezne kartice mozes s ovim alatom

hvala dadoxy :)
 
Член од
20 декември 2019
Мислења
27
Поени од реакции
73
MAC Adresu MAG uredjaja NE MOZETE promijeniti. Jedno je STB Emulator, a MAG uredjaj je drugo. MAG ima svoju NEPROMJENJIVU adresu.
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
moj prijatelj ima MAG250 i pita me dali moze da se doda drugi portal sa macom...kao na ovom videu,??
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
moj prijatelj ima MAG250 i pita me dali moze da se doda drugi server sa macom...kao na ovom videu,??
Vjerovatno mu je mag zakljucao taj koji mu ga je prodao kako bi liste kod njega produzivao.. nek odradi factory reset i onda moze ubacit server koji hoce al mu treba onda i novi software.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Nekako su mi jutra postala tvrda,
Nešto se tamo iza brda mrda,
I nikako sunce da krene u krug.
Ovaj dan neće biti dug.

Prošlo je vrijeme i sjetve i žetve,
Nema tu roda, ne ubirem ploda.
Samo je rosa u tragovima vlažnim.
Pomalo nevažnim!

Nisam se istegnuo pa leđa škripe.
U džepu ni jedne prebijene lipe.
Sastavljam misli da mogu bez problema
Jer problema nema!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
А што е битно кој сервер, ако излезе активна листа не ли по некоја логика треба да работи? Излегуваат активни листи ама не работат. Еве пример скенирав на овој сервер http://eu.mytv4k.org:8080
Автоматски споено мислење:
не работи м3у линијата која излегува во скенерот како активна. Може нешто не правам како што треба.
O tome je i ranije ovdje bilo govora. Pokušaću što jednostavnije da ti objasnim.
Prvi problem je takozvano silovanje servera. U jednom trenutku stotina ljudi (ili bogzna koliko) skenira isti server. Zavisno od combo, makar 10 ljudi će dobiti iste rezultate. Većina servera je podešena da se svakim novim generisanjem MAC-a promijeni password na m3u listi. Samim tim ne može se gledati ta lista. Drugi je par opanaka (što je već neko napisao) da 99% tih listi ima token i play token, što je dodatna zaštita za gledanje.
Nadam se da ti je sada malo jasnije.

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom