Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
1.830
Поени од реакции
3.187
Treba se malo i druziti, a ne zabiti u sobu i gledati tv citav dan, ili se opterecavati i luditi za tim ko ce vise nabaviti listi i 'obiti' panela..Dovoljno imati par dobrih ljudi od kojih mozes dobiti dobru listu i za gledanje tv-a ponekad..Od njih svakako ne mogu da zivim niti da ih jedem kad sam gladan
Velis nek budale sjede i skeniraju,salju a ja cu da uzivam i vikat zivio kraljevi .

Член од
10 ноември 2020
Мислења
55
Поени од реакции
43
Velis nek budale sjede i skeniraju,salju a ja cu da uzivam i vikat zivio kraljevi .
Ne velim ja nista, ja mogu sebi i da kupim da se ne zajebavam..A ti meni sto daju nisu opsjednuti da skeniraju citav dan, mislim da neki nemaju granicu..Nego ti neki ako nadju 3 liste meni daju 1 njoma dosta 1, a to je 10 minuta..

A ti prvi ponizavas te ljude, samim tim sto kazes da za 2 min i 42 sec sve izvadis..I sam sam napisao da se osjecam pomalo jadno zbog te izjave i ponizeno, bar sam se ja tako osjetio

Член од
24 јули 2016
Мислења
1.830
Поени од реакции
3.187
Ne velim ja nista, ja mogu sebi i da kupim da se ne zajebavam..A ti meni sto daju nisu opsjednuti da skeniraju citav dan, mislim da neki nemaju granicu..Nego zi neki ako nadju 3 liste meni daju 1 njoma dosta 1, a to je 10 minuta
Neznam ja ne skeniram,nemam ni laptop upaljen preko mobitela pisem i vrtimo peku u vinogradu korona parti

Член од
24 јули 2016
Мислења
1.830
Поени од реакции
3.187
Ne velim ja nista, ja mogu sebi i da kupim da se ne zajebavam..A ti meni sto daju nisu opsjednuti da skeniraju citav dan, mislim da neki nemaju granicu..Nego ti neki ako nadju 3 liste meni daju 1 njoma dosta 1, a to je 10 minuta..

A ti prvi ponizavas te ljude, samim tim sto kazes da za 2 min i 42 sec sve izvadis..I sam sam napisao da se osjecam pomalo jadno zbog te izjave i ponizeno, bar sam se ja tako osjetio
A sta cu ti ja vadio sam neku listu za forum sa vise konekcija i mjerio i onom crvena kobra repricirao

Член од
10 ноември 2020
Мислења
55
Поени од реакции
43
Член од
2 јуни 2018
Мислења
46
Поени од реакции
47
Pozdrav svima, interesuje me kako ubaciti onaj subtitles url u link za film?
Znači link je u my videos a trazi mi url od prevoda, jel to znaci samo navesti link od stranice gde se prevod nalazi ili je nesto drugo...
Hvala puno... SS IPTV SMART

На врв Bottom