Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Dux ne lupetaj ja sam te licno izbacio iz takozvanog vipa,i kad sam vidio da tamo lupetas sta si obican user,prcio sam te i van poklopio se moj ulaz na forum i tvoje laprdanje.Drugo nemas ti pojima sta sve ima na forumu,to nikad ni neces saznat,a koliko sam siguran i neznas,jer nisi ni mogao vidit to.Pitas me kako se forum zove iptv pozitive,pa ja kad sam ga otvarao takoreci sam ,banovac mi pomagao dao sam mu ime generacija.Zasto sam otvorio forum zato jer se nisam slagao da se naplacuje vip clanovima,vampir i drustvo.Zna se ko se zalagao za tebe i rapca da budes u administraciji ja nisam,posto si usao nekako si i promjenio ime forumu kad sam ja bio neaktivan zbog obiteljskih stvari.Kasnije nisam stvarao pizdarije zbog imena.Kad sam otvarao forum zarekao sam se da ce to biti najbolje mjesto za druzenje.Na pocetku nije bilo tako jer je jedan mislio da je kralj i sam kreirao ko ce di bit i sta radit.Kako je i on prdnuo licno sam ga banirao znas o kome pricam forum je prodisao,odlaskom jos jednog postao milina.Danas imamo vrhunske decke u administraciji,jednostavno sam na sve njih ponosan,imamo i vrhunske clanove,kao sto su mugi,i ostali da sad ne nabrajam.I nazadnje jako vazno forum je od sviju clanova nije moj niti od bilo koga drugog i tako treba bit.Uopste ja nisam bitan forum ce zivit u to sam siguran jer decki su odlicni.
Svako se treba osjecat dobrodosao i od svakog zavisi koliko ce doprinjeti da forum bude jos bolji.Bio si dio ekipe vise nisi i kraj prici.
Ovaj Dsuki je zeljan vlasti ko Donald Tramp :pos: ! Sta si se uzivio jebote forum vise , idi bjezi ti otvorio forum e boze na kakve je grane pala i ova informatika ! Dodje mi tacno da bacim PC kad procitam ovakve stvari .
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.486
Поени од реакции
16.130
Здраво. Ми требаат Арените за ВЛЦ плејер и Б92. Фала однапред.
 
Член од
6 ноември 2020
Мислења
6
Поени од реакции
6
Dobro vece,da li ko zna da li radi HTTP://balkanius.xyz:12974 imam jedan Mac ali ne radi.
Автоматски споено мислење:

Dobro vece,da li ko zna da li radi HTTP://balkanius.xyz:12974 imam jedan Mac ali ne radi.
Upravo skeniram taj server,server je ok
Автоматски споено мислење:

Upravo skeniram taj server,server je ok
Pošalji mi taj mac što neradi
 

Kajgana Shop

На врв Bottom