Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.875
Поени од реакции
5.716
Не работаат тие од зипот. Најверојатно тие линкови работаат само на оној кој прв ги извадил.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.187
Не работаат тие од зипот. Најверојатно тие линкови работаат само на оној кој прв ги извадил.
да,изгледа работат,само на мојот ИП(((
ги извадов и телевизиите,,ама само kaj мене работат на VLC
Автоматски споено мислење:

Неколку пати сум напишал,дека јас немам акаунд на Sultanovic.net како MarkoCepenkov
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Život je brz, kao raketa,
Često putujem do kraja svijeta,
Predaha nema, ne želim stat,
Vrijeme je luksuz, ne staje sat.

Zone se slažu, često se kasni,
Obroci brzi, obroci masni,
Predaha nema, već hvatam let,
Po drugi put ću obići svijet

Čudni lokali, sanjive žene,
Sa svakog mjesta, te uspomene,
Da život stane i sve se vrati
Daj Bože zdravlja, neka me prati,
A ja ću opet na stare staze,
Kofer u ruke, ostalo zna se...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
172
Поени од реакции
497
Život je brz, kao raketa,
Često putujem do kraja svijeta,
Predaha nema, ne želim stat,
Vrijeme je luksuz, ne staje sat.

Zone se slažu, često se kasni,
Obroci brzi, obroci masni,
Predaha nema, već hvatam let,
Po drugi put ću obići svijet

Čudni lokali, sanjive žene,
Sa svakog mjesta, te uspomene,
Da život stane i sve se vrati
Daj Bože zdravlja, neka me prati,
A ja ću opet na stare staze,
Kofer u ruke, ostalo zna se...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
kofer u ruke i......"Putuj Selma,zdravo Selma i molim te ne naginji se kroz prozor...."
 
Член од
21 август 2017
Мислења
130
Поени од реакции
98
Може ли добијам Arena Sport 1-5 FullHD(1920-1080) за во VLC.
Mogu li dobiti Arena Sport 1-5 FullHD(1920-1080) za VLC.
 

TCM

Член од
13 мај 2015
Мислења
453
Поени од реакции
103
zdravo drugare moze ovie dve tutoriale od ovoj forum


IPTV MACs v.2.73 ZugZang. Cracked by N3L3
IPTV MACs v.2.73 ZugZang. Cracked by N3L3 | My Iptv Forum
IPTV MACs v.2.73 ZugZang. Cracked by N3L3 *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** Enjoy *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** *** Hidden text: You do not have...
myiptvforum.com

OpenBullet IPTV Module v.2.8 ZugZang. Cracked by N3L3
OpenBullet IPTV Module v.2.8 ZugZang. Cracked by N3L3 | My Iptv Forum
OpenBullet IPTV Module v.2.8 ZugZang. Cracked by N3L3 *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** Enjoy ;) *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! ***
myiptvforum.com
 

Kajgana Shop

На врв Bottom