Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.648
Поени од реакции
1.495
Скапо е продаваше другарот листата, ако има некој со поразумна цена не е проблем ќе ја купам одма :)
ете ,контактирај го @Hugo FM
или некој друг..ако нуди
 

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.648
Поени од реакции
1.495
лозинку молим
зиповите,намерно,имаат пасфорд.....за да не бидат достапни за секој

пример,,ти немаш ,ни едно мислење.....а,како што гледам,незнаеш ни да го користиш правилно форумов(((

пушташ,,,пријава:(:(:(:(:( во која што бараш пасс,,,,таа пријава стигнува ,со сите модератори,и ги ремети(

исто така ,,ми бара пасс,член,којшто денес се регистрирал.......
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
380
Поени од реакции
2.714
Ženi mi je nizak tlak,
A moga diže u zrak.
Po kući me gonja,
Uvik nešto ronja.

Bila u likara,
Da će umrit stara,
Tako joj je reka,
Da na me' ne čeka.

Ko će sad izdurat,
Oće me piturat.
Da sam petnest mlađi,
Da sam joj još slađi.

Đavli ušli u te',
Pa ti pamet mute,
Ćapila me muka,
Tlakomjer ti puka!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
521
Поени од реакции
788
Последно уредено од модератор:

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.648
Поени од реакции
1.495
нови членови,,,,со 0 мислења,,или 1,2 мислења....којшто објавуваат јавно мак адреси...не ги предупредувам
дирекно ги чистам!!!!!!!!! и мислења и нивен профил!!! така беше случај,со последниот пост ..нема ни пост ни член повеќе
Автоматски споено мислење:недостасуваат ХХХХ меѓу 5 и 15...ако ви се допаѓаат,ќе ги прикачам и тие))
 

Attachments

Последно уредено:
На врв Bottom