Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ne idi još, nek te gledam
Ne žuri nigdje jer tek je sedam.
Kako ću dane složiti u sate
Il bar minute da mi te vrate.

Ne idi još, bez tebe što ću
Vraćam se opet u tu samoću
Koče se prsti, pogled ledeni
Sa suhe grane sve se zeleni.

Toliko mi znači s tobom biti
Imaš taj pogled koji me štiti
Imaš tu snagu koja me hrani
I zauvijek mene na svojoj strani.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Moze li jedan crnjak - gastarbajteri znate li da se pojavila nova, odlicna lista - "nostalgija" ! :pos:
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
Panel Pusac imam za tebe Traktor da mi radis na njivi, ako si voljan da mi pokosis travu,da pokupis smece i tako eto da radis dacu ti finu Platu.
vidiš kakav si malo si podjebavao i sad kad si dobio što si tražio sad počinješ vrijeđat , e pa ne radi se to tako ...ja sam mislio da si fin i inteligentan kad ono ....:(
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Šta ste se svezali čovjeka, dao vam listu 3 dana da gledate besplatno i ne valja vam , a valjaju vam oni koji su tu javno pisali :
˝e evo garantujem da vise niko neće dobit listu nit pogledat što ne plati ˝.. i njihove liste bi kupovali.

Izbacio tu da se zeza par IP adresa i skočili svi kao uvrijeđene mlade, a sve go lopov do lopova , kaže pa i gazda krade, nije legalno ..pa ako krade gazda ne krade onaj ko je platio listu, sta se tu pravite nekakvi sveci i morališete .

Jesu vala nekom tu zanimljive vase ip adrese , pa što ulazite tamo gdje vam se mogu ukrasti ...a na kraju krajeva taj kome su zanimljive i zeli ih zloupotrijebiti izvuce ih sam skenerom ili na milion drugih načina .

Nekad bi tačno volio da se svi zastite maksimalno pa da vam se usliše molitve i kupujete te liste koje kažete da su najbolje .
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ja licno postujem sve ove iptv prodavce, najprvo sto mozes imati sve kanale svijeta za par eurica mjesecno odnosno 50 do 100 eu godisnje.
Drugo da nije njih ni mi nebismo gledali besplatno, jer nebi imali odakle da izvadimo te liste, i treće ako je objavio te ip adrese nije trebao ali nije ni smak svijeta, mi sto udjemo na net ip nam je dat nekom, a, i ko smo mi da se neko zanima za nase ip, nijesmo neki milioneri,sportisti itd, zato no sikiriki , uživajte i pustite civjeka neka radi svoj posao, ja npr cekam da ubaci cinimi se da je dobar film 365 days
https://m.youtube.com/watch?v=gS3ihs6B_5k
 
Последно уредено:
Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
Šta ste se svezali čovjeka, dao vam listu 3 dana da gledate besplatno i ne valja vam , a valjaju vam oni koji su tu javno pisali :
˝e evo garantujem da vise niko neće dobit listu nit pogledat što ne plati ˝.. i njihove liste bi kupovali.

Izbacio tu da se zeza par IP adresa i skočili svi kao uvrijeđene mlade, a sve go lopov do lopova , kaže pa i gazda krade, nije legalno ..pa ako krade gazda ne krade onaj ko je platio listu, sta se tu pravite nekakvi sveci i morališete .

Jesu vala nekom tu zanimljive vase ip adrese , pa što ulazite tamo gdje vam se mogu ukrasti ...a na kraju krajeva taj kome su zanimljive i zeli ih zloupotrijebiti izvuce ih sam skenerom ili na milion drugih načina .

Nekad bi tačno volio da se svi zastite maksimalno pa da vam se usliše molitve i kupujete te liste koje kažete da su najbolje .
A i ti ni jednom nisi osudio njegovo ponasanje i uvrede koje salje clanovima foruma pa i moderatorima.Ponasa se ovde kao"der letzte dreck",sto bi rekli njegovi austrianci.Malo objektivnosti kolega :)
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ono što meni smeta kod ovog @Moja&Tvoja je što objavi neku listu pa onda živjeti od njega ne možeš što je on kao džaba podijelio nešto na dan ili dva. Pored toga još strašnije je njegovo vrijeđanje i omalovažavanje ljudi. Jarane, zar stvarno misliš da si nedodirljiv. Danas i Kurta i Murta imaju neke skenere. Šta misliš da 200 ljudi istovremeno sa 300 botova navali na server? Diraš gdje ne treba burazeru. Stavljaj zaštite, bori se. Da li će te i dalje napadati? Naravno da hoće. Svi, pa i ja. Nikome nije stalo baš do tvoje liste ali ćejf je ćejf... Većina ovdje ima mnogo više i mnogo bolje od toga što ti nudiš.
@dadoxy
Burazeru, ne pričaš o ljudima koji su platili liste svim drugim serverima... nemoj tako. Ako ti imaš neki dobar odnos sa ovim likom ili ako ti je dao free listu to je tvoja stvar. Ali nemoj se sada zamjeriti svima zarad toga. Osim ako niste baš teški jarani ili braća...
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
@lemi

ne kažem ja da je on cvjećka i da nije vrijeđao al primjećujem da se čovjek zajebaje ,i kad je stavio te IP adtrese bilo je na fazon da pokaže da je svjestan da mu se vršlja po serveru i cak je stavio smajli ...a vi odmah povrh njega..
opet kazem , za razliku od drugih da tu nesto , pa lijep je to gest bez obzira što većini nas to ne treba . dodje vam onaj s tv vieta luk , saransak kako li se zove i tu vas sve popiša kaže ˝ e neće više niko ˝, pa se svi ušutite..
treba shvatiti da lik plaća sve to i ulaže, vrti velike pare , od servera , odrzavanja, nabavku kanala, ima svoje klijente koji ga peglaju zato sto im drhte liste zbog vasih upada, pa da je moj server ja bi vas realno podavio sve kad bi imao priliku :D , a on ima živaca da se smije...

@pyrana

nista mi nije dao vjeruj mi jer mi ne treba , ja pricam onako kako ja to vidim, a vidim lika koji je ulozio u ovo pola zivota u zadnjih mozda 15-20 godina i kazem da bi ja bio jos gori da mi neko čačka mečku ko što mi čačkamo ;)
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
Volim ovog mog dadoxy-a i pyrketa, pa vi ste dva naj momka, jel taj beše gradina,a jebe on sirotinju ima veze ,neki je i meni dao (izgleda on) bacio sam listu kad je stala, na GODINU DANA, ja se zahvaljivo doneba,, ona se koprčila jedva mesec, a nisam je ni gledo, da ste mi živi i zdravi, neka njega svojega

ovo su njegove bušotine očas
 
Последно уредено:
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
@lemi

ne kažem ja da je on cvjećka i da nije vrijeđao al primjećujem da se čovjek zajebaje ,i kad je stavio te IP adtrese bilo je na fazon da pokaže da je svjestan da mu se vršlja po serveru i cak je stavio smajli ...a vi odmah povrh njega..
opet kazem , za razliku od drugih da tu nesto , pa lijep je to gest bez obzira što većini nas to ne treba . dodje vam onaj s tv vieta luk , saransak kako li se zove i tu vas sve popiša kaže ˝ e neće više niko ˝, pa se svi ušutite..
treba shvatiti da lik plaća sve to i ulaže, vrti velike pare , od servera , odrzavanja, nabavku kanala, ima svoje klijente koji ga peglaju zato sto im drhte liste zbog vasih upada, pa da je moj server ja bi vas realno podavio sve kad bi imao priliku :D , a on ima živaca da se smije...

@pyrana

nista mi nije dao vjeruj mi jer mi ne treba , ja pricam onako kako ja to vidim, a vidim lika koji je ulozio u ovo pola zivota u zadnjih mozda 15-20 godina i kazem da bi ja bio jos gori da mi neko čačka mečku ko što mi čačkamo ;)
Baš zato on ne treba da čačka mečku... Njegovo je da se bori s nama u pozadini, a ne da javno vrijeđa ljude i da izaziva. Niko ga nije ovdje mjesecima spomenuo dok se nije pojavio i opet počeo pametovati. To što je pustio javno neke Ip adrese je pogrešno čak i u zezanciji. Kako bi bilo da ja sad preskeniram taj server i objavim sve MAC-ove i sve IP adrese njegovih korisnika? Nimalo fino, zar ne? To bi ga koštalo mnogo truda i vremena.

Veliki pozdrav Mostaru i nadam se da ću ove godine u Šadrvanu pojesti nešto lijepo (nisam bio dvije godine)...
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
153
Поени од реакции
172
Jel postoje tipkovnice sa cirilicom?kako vi uopce pisete cirilicno pismo recimo na Logitech tipkovnici,ako uoce ima za kupit to u srbiji.Bas me to interesira.
 
Член од
27 февруари 2015
Мислења
72
Поени од реакции
103
Ja licno postujem sve ove iptv prodavce, najprvo sto mozes imati sve kanale svijeta za par eurica mjesecno odnosno 50 do 100 eu godisnje.
Drugo da nije njih ni mi nebismo gledali besplatno, jer nebi imali odakle da izvadimo te liste, i treće ako je objavio te ip adrese nije trebao ali nije ni smak svijeta, mi sto udjemo na net ip nam je dat nekom, a, i ko smo mi da se neko zanima za nase ip, nijesmo neki milioneri,sportisti itd, zato no sikiriki , uživajte i pustite civjeka neka radi svoj posao, ja npr cekam da ubaci cinimi se da je dobar film 365 days
https://m.youtube.com/watch?v=gS3ihs6B_5k
Imas taj film na refundo sa prevodom
 

Kajgana Shop

На врв Bottom