Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Tisi sebe nazvao Panel razarac ;) kao ti si toliko jak da mozes panel razoriti hahahahah ;) Ali vidim kako vidim da vise i obicni ljudi ne vjeruju u vase lazne izjave i objave ;) nego kad si toliko jak i pametan javi se dacu ti platu finu da taj svoj bolesni mozak iskoristis;) panelrazarac hahaha...
sad si najebal :angel:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Tisi sebe nazvao Panel razarac ;) kao ti si toliko jak da mozes panel razoriti hahahahah ;) Ali vidim kako vidim da vise i obicni ljudi ne vjeruju u vase lazne izjave i objave ;) nego kad si toliko jak i pametan javi se dacu ti platu finu da taj svoj bolesni mozak iskoristis;) panelrazarac hahaha...
:pijanco: :pijanco: :pijanco: :pijanco: :kafence:

 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Tisi sebe nazvao Panel razarac ;) kao ti si toliko jak da mozes panel razoriti hahahahah ;) Ali vidim kako vidim da vise i obicni ljudi ne vjeruju u vase lazne izjave i objave ;) nego kad si toliko jak i pametan javi se dacu ti platu finu da taj svoj bolesni mozak iskoristis;) panelrazarac hahaha...
trazi i brisi hahahahh :aplauz:
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
Panel Pusac imam za tebe Traktor da mi radis na njivi, ako si voljan da mi pokosis travu,da pokupis smece i tako eto da radis dacu ti finu Platu.
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
ekipa, dobra večer!!! ima li tko viška m3u listu s ex yu i de kanalima?
 
Член од
6 ноември 2018
Мислења
87
Поени од реакции
63
Pozdrav svima
Jel moze jedna m3u Lista za Smart TV, sa nasim domacim Kanalima :)
Hvala unapred
p.s. Ne bi se ljutio da je i neka sa vise konekcija;)
 
Член од
27 февруари 2019
Мислења
212
Поени од реакции
414
4999
Автоматски споено мислење:

Sta ti mislis da mi za Bozic nemamo sta radit nego gledat glupe pinkove aj ne smaraj narod vise,supalj si ko i tvoj server
hahahha lista pod imenom cirkus gradina , recimo radiš u austriji i uzmeš listu gradinu hahahhaha pa mene bi bilo sram , pa brate uzmeš onda pravu listu tvviet, red devils ili art ili kreka ili diogen sa svojom videotekom a ne ovu cirkus listu :pos: :pos: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom