Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јануари 2018
Мислења
112
Поени од реакции
74
Ne radi se ovde o nikakvoj listi vec o objavljivanju IP adresa, i moja je bila a nedaj boze da mi netko nesto ukrade sa PC, on je odgovoran i bice tuzen, pa neka goni po svome.
i treba da ga tuzimo ja poceo da gledam mucke on hoce da gasi..ja cu da ga tuzim za dusevni bol :)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.080
Поени од реакции
5.666
neka si im reko!!! ja na tvoje mesto bi i obrisao profil :).. ti posteno das listu na nekoliko sati a oni nezahvalni,ne mozes posteno da navuces neko da kupi listu ma bezobrazni su,posteno placas porez,ne krsis ni jedan zakon !!ja sam na tvojoj strani gledao sam tvoju listu 1 dan i vecno sam ti zahvalan.. :)
hhahah kome on placa porez,jesi ti napusen niko od njih neplaca ni centa ,pitanje je da li neki legalni placaju poreze a ne ovi divlji sve dok se neuzmijau pare nema zime

Член од
19 ноември 2019
Мислења
878
Поени од реакции
3.218
kakvih ovdje bolida ima , čitam i ne vjerujem ... čuj prijavit će ga za iznosenje IP -a , čovjek se spojio preko internet sim kartice i 75 vpn-ova , kriptovanih telefona a oni će ga tužiti , nemojte tražit samo malo para za odštetu :D

Член од
16 јануари 2018
Мислења
112
Поени од реакции
74
kakvih ovdje bolida ima , čitam i ne vjerujem ... čuj prijavit će ga za iznosenje IP -a , čovjek se spojio preko internet sim kartice i 75 vpn-ova , kriptovanih telefona a oni će ga tužiti , nemojte tražit samo malo para za odštetu :D
za komentar tebi produzava test jos 24 sata.. :) :) :) :) :)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.080
Поени од реакции
5.666
da tako je ali nije fino sto podj nije prvi put jedino kako mu zavuci objaviti ip od njegovih korisnika naravno valjda je toliko pametan da to sto radi neradi vise ako ima imalo razuma

Член од
18 јули 2019
Мислења
191
Поени од реакции
397
@dadoxy ima tu dosta istine. Primjer covjeka kojega poznajem. U Austrije je nalijepio na sanducic da ne zeli primati reklamne letke a jedna medijska kuca mu je slala non stop reklame i odlucio ih tuziti. I dobi je spor. Banalna stvar u odnosu na objavu IP adrese koja je kao i kucna adresa.

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Misko eto koliko si jak da gledas sfP a i to ce biti uskoro ugaseno ne radi ljudi koju gledaju nego takvi koji nesto glume... da znte glumiti vi bi sebi nesto sredili a ne cekali 24h pored pc i skenirali liste vi ste jad ,bruka,sramota u stvari kurve bez morala.
Haha bas si smesan
Pa sfvip player zato i sluzi da covek pokaze koliko je jak
A sta ti mislis ja nemam liste u smartiptv ili stbemu ili ssiptv i da ne nabrajam ne budi dete posle toliko god svakodnevnog citanja iptv

На врв Bottom