Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
E to sam zaboravio , a najveca je istina .. :D 2 smarta u kuci , jedan je uvijek zauzet serijama , drugi youtuberima.. meni ne preostaje ništa drugo već počet nizat televizore po zidovima umjesto umjetnickih slika ili nastavit gledat na ovim ostalim zajebancijama poput laptopa , tableta itd...
Govorim iz osobnog iskustva, zivim u cetveroclanoj obitelji i imamo 5 televizora u kuci, plus kompjuteri, laptopi, mobiteli...., ali svaki drugi tjedan kad hocu odgledati utrku F1 iz meni nekog jos nepoznatog razloga nema slobodnog televizora. :):):)
Pokusavam to shvatiti vec par godina ali nisam uspio. :D
 
Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
Znaci nitko nema validan MAC za dvabrata ?....bilo bi dobro ako netko ima da posalje na pm.
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Govorim iz osobnog iskustva, zivim u cetveroclanoj obitelji i imamo 5 televizora u kuci, plus kompjuteri, laptopi, mobiteli...., ali svaki drugi tjedan kad hocu odgledati utrku F1 iz meni nekog jos nepoznatog razloga nema slobodnog televizora. :):):)
Pokusavam to shvatiti vec par godina ali nisam uspio. :D
5-4=1
onda tebe komsije okupiraju u zlo doba :)
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
pa šta i da sve stane ... 13-14 dolara , znaci 3-4 kutije cigara u BiH i platiš godišnju listu preko Alija .. možda bi tad nešto čovjek i gledao i uzivao u svim tim kanalima jer ne bi kopao i skenirao , ovako samo presipaš iz šupljeg u prazno :)
Ja prvi trčim kad nadjem server da vidim ima li Gora, Maxselect, Hbo go , a još filma nisam pogledao ni na jednom tv kanalu , e jedino te takmice odgledam al i to samo userem , prebaci jednu te istu utakmicu malo na Sky sport, pa malo Dazn, pa malo portugalski Sport TV, pa malo Arena , pa malo Bein sport i kad završi utakmica ne sjećam se ni golova kako su pali :D
Ovo je realno bolest ..
rekoh ja,pecanje, i za mladje isto sa malim slovnim izmenama, to je pravo
 

Kajgana Shop

На врв Bottom