Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јуни 2016
Мислења
324
Поени од реакции
219
pa nevidis li da gledas HRT1 HD a ti pokazuje Koronavirus Pandemic kod tebe neki nesporazum u kanalima
Nisi u pravu,pogledaj strelica od PLAY na kojem kanalu se nalazi. ovo je scroll prema dole kako na koji stavis pozuti ,bitna je oznaka PLAY ,kuzis.
Btw tko ima mac ili user od twobrothers meni nece nijadan od 4 mac koja su radila. Na PM da mi posalje.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
U čemu je caka kod podešavanja, kad kod većine ne radi na STB?
Caka je u tome da svi imaju skenere kao što smo već pričali.Hajde,to je u redu...Ali neverovatno je da većinu mrzi da naprave svoje Combo liste nego je ovo otišlo toliko daleko da svi koriste i iste Combo liste , samim tim i iste MAC-ove...I kako onda očekujete da nešto radi?
Napravite svoju combo listu, ubodite "pravi" MAC i nema koji server neće raditi...

Zato nemojte kačiti i objavljivati javno.Bolje kad već imate šaljite nekom na PM,bar će se duže gledati ako ništa drugo...
Ali ne vredi, stalno ista priča...
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Caka je u tome da svi imaju skenere kao što smo već pričali.Hajde,to je u redu...Ali neverovatno je da većinu mrzi da naprave svoje Combo liste nego je ovo otišlo toliko daleko da svi koriste i iste Combo liste , samim tim i iste MAC-ove...I kako onda očekujete da nešto radi?
Napravite svoju combo listu, ubodite "pravi" MAC i nema koji server neće raditi...

Zato nemojte kačiti i objavljivati javno.Bolje kad već imate šaljite nekom na PM,bar će se duže gledati ako ništa drugo...
Ali ne vredi, stalno ista priča...
Koristim skenere, imam svoje razrađene combo liste, MANZERA je pronašao dosta MAC-ova ali bukvalno od 20 pronađenih nijedan nije radio u STB-u
A i ako neki proradi, to traje 3-4 dana i onda biva blokirano! Da li je to admin i previše marljiv pa uspeva da sve blokira svakodnevno na svom serveru, verovatno da!
Ali nema veze, nisu 2brata jedini server za gledanje, bar njih ima podosta!
Jedino sam pomislio da ima neka caka na STB podešavanju koja zeza, jer na windows plejerima sve dobro radi!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom