Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 мај 2017
Мислења
73
Поени од реакции
123
Член од
27 февруари 2017
Мислења
696
Поени од реакции
2.773
telegram ti je platforma , messenger , poput vibera ...imaš kanale na njemu i u njima svasta nesta..
Автоматски споено мислење:

vjerovatno su unutra serveri sa hiljade i hiljade korisnika ...
Hehe, kod mene u kvartu Telegram uglavnom koristi ona ekipa koja trosi onaj duhan malo specificnog mirisa i nekakav bijeli prah slican brasnu tako da..... malo ste mi sumnjivi decki. :) :)

Член од
25 февруари 2015
Мислења
312
Поени од реакции
491
Momci jedan dobronamjeran savjet, svi ovi config fajlovi koji se vrte po netu javno su ratovani. I onaj koji ga je napravio to nije uradio jer zeli macove koje vi nadjete. A sta hoce to ostavljam vama i vasoj masti.

Член од
19 ноември 2019
Мислења
696
Поени од реакции
2.622
Hehe, kod mene u kvartu Telegram uglavnom koristi ona ekipa koja trosi onaj duhan malo specificnog mirisa i nekakav bijeli prah slican brasnu tako da..... malo ste mi sumnjivi decki. :) :)
Tamo nekad 95-96.godine ,ono poslijeratno vrijeme drug i ja iz grada odemo kod ovog trećeg zajednickog na cijelonocnu zabavu , svi generacija 78. ...ma ne spavamo inače nikako tih godina ...lumpujemo po cijele noći i dane , željni svega ...rat nam ukrao 4-5 najljepsih adolescentskih godina jebiga ...
i ovaj imao gore poluizrađen sprat gdje bi mi lagano po cijelu noc na balkonu sjedili , malo meze ..skuhaj koje jaje , jedan litar žešće i tada neizostavna ta biljčica koju spominješ. :D

Jedno jutro , negdje u zoru izlazi otac od ovoga vani ..proteze se , a mi iznad na balkonu ..kad poče ušmrkavati vazduh duboko ...šmrk ..šmrk...pogleda gore i progovori: a mamu vam kriminalnu, KUBA, HAVANA , MARIHUANA sad cu zvati policiju :D
A inače ga mi smatrali za čovjeka koji nema pojma šta je to , ono radnički tip ...vozio cijeli život kamione po evropi , mi kontali mi pametni , a on brav :D

Член од
7 ноември 2019
Мислења
196
Поени од реакции
219
Prepreke su one strašne stvari koje ugledaš u trenutku kada skineš oči sa svog cilja.
Pozdrav drugari........

Член од
5 март 2017
Мислења
99
Поени од реакции
39
Cisto

4.0.3 predator.png

stanc.png

Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
920
Поени од реакции
1.718
Член од
5 март 2017
Мислења
99
Поени од реакции
39
stanc2.png

nije reč o tome, nego Openbullet_1.3.6__Mac_iptv_Config_6. ,a tu piše svašta

Код:
https://www.virustotal.com/gui/file/1a6d869eeba815fe218e4da9c9c7beb7edfe0f57ef1a694dbc192c3732f270c4/detection
Sta mene briga sta tu pise na tim sto sam prilozio test sa virustotal nema nista kao sto vidis. I radi besprekorno
A i virustotal moze malo da krivo kaze ali na predator nema nista detekt.

NordVPN

stanc2.png stanc3.png

Последно уредено:
Член од
27 септември 2018
Мислења
166
Поени од реакции
205
Прегледај го приврзокот 248452

Sta mene briga sta tu pise na tim sto sam prilozio test sa virustotal nema nista kao sto vidis. I radi besprekorno
A i virustotal moze malo da krivo kaze ali na predator nema nista detekt.

NordVPN

Прегледај го приврзокот 248459

a sto volim ove kad stave OK2 server u alat pa prave video kako taj alat kao ubi boga na serveru i izvadi i futrolu sa njega i omotnicu asvi znamo ko je OK2 a zasto malo ne stave jace servere pa da onda vidimo kako ce da pucketaju Hitovi

На врв Bottom