Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
exyu bez buferovanja radi 100% pass na PM
od vas zavisi kolko ce trajati
moze pm pass?[DOUBLEPOST=1458401657][/DOUBLEPOST]
Sport Klub 1,2,3 какво такво иде барем кога е веќе јавно
Код:
#EXTINF:-1,SK 1 HD
http://77.76.140.251/prgr.m3u8
#EXTINF:-1,SK 2 HD
http://77.76.140.251/prgs.m3u8
#EXTINF:-1,SK 3 HD
http://77.76.140.251/prgt.m3u8
Fala! Da ne znaes zasto koga gledam na tv posle 20-30sec stopira programot? I na OTTPlayer i SS IPTV isto e.
 
Последно уредено:
Член од
27 јануари 2015
Мислења
562
Поени од реакции
548
moze pm pass?[DOUBLEPOST=1458401657][/DOUBLEPOST]
Fala! Da ne znaes zasto koga gledam na tv posle 20-30sec stopira programot? I na OTTPlayer i SS IPTV isto e.
Прима ли твојот ТВ android од Google playstore инсталации

Ако е на Андроид инсталирај
IPTV Pro 3.2 (patched) лозинката е во коментарите на zip фајлот
http://www86.zippyshare.com/v/gdCD5GwO/file.html
MX Player од Google Play Store
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.ad

Овие две во комбинација даваат одлични резултати барем на мојот мобилен немам никаков прекини.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom