Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
stb emu da radi.u ovom pleyeru neznam stimat sf.ako ima ok mac hvala pm
 
Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
stb emu mac da radi ok.razumijes bosanski ti tezak.pm
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Tebra ne lupaj pa pola nas je iz Bosne ovde :D Smeta malo pravopis, gramatika, stavi tacke i zaraze gde treba pa ce mnogima da bude jasnije sta pises.
 
Член од
2 април 2020
Мислења
68
Поени од реакции
34
stb emu mac tri rijeci napisao i trebami tacka zarez.pm
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Dux ne vredi se nervirati ionako je ovo osudjeno na propast, vidis kako traktorrazarac navodi ljude, što jednostavno ne munete sve javno i da napokon sve stane pa da svi lepo gledamo u plafon. Bice mi žao samo odredjenih ljudi kojima je ovo jedini vid gledanja tv-a.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.839
Поени од реакции
3.093
Dux ne vredi se nervirati ionako je ovo osudjeno na propast, vidis kako traktorrazarac navodi ljude, što jednostavno ne munete sve javno i da napokon sve stane pa da svi lepo gledamo u plafon. Bice mi žao samo odredjenih ljudi kojima je ovo jedini vid gledanja tv-a.
Pa nisu ovce da ih netko navodi.. Ili mozda jesu.. Pa svi imamo svoju glavu da mislimo..
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dux ne vredi se nervirati ionako je ovo osudjeno na propast, vidis kako traktorrazarac navodi ljude, što jednostavno ne munete sve javno i da napokon sve stane pa da svi lepo gledamo u plafon. Bice mi žao samo odredjenih ljudi kojima je ovo jedini vid gledanja tv-a.
glupost na sta sam to nekog naveo hahhahha
 

Kajgana Shop

На врв Bottom