Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 септември 2016
Мислења
201
Поени од реакции
25
Golem pozdrav drugarcinja.Pisem iz Srbija i vidim da ste spominjali neke lista sa kanalima na kojima mogu da gledam N1 i Novu S.Bio bih vam jako zahvalan ako bi neko mogao da mi prosledi neku listu kako bi progledao kroz medijski mrak koji se nalazi u Srbiji.
Hvala unapred See najubavo!

Член од
7 мај 2017
Мислења
71
Поени од реакции
120
Evo ja predlažem da onaj ko da listu onom ko je zatraži javno samo stavi like na taj zahtjev i time da do znanja svima da je poslao listu.
Uvijek će neko poslati brzo kad zatražiš javno .
Ovo ti je pravi prijedlog, da se ujedno izbjegne slanje više listi i MAC-ova te bespotrebno 'Imaš PP' i sl.

Член од
26 октомври 2019
Мислења
240
Поени од реакции
492
Член од
23 ноември 2017
Мислења
94
Поени од реакции
61
Pozz svima,
Ako ima netko Nord VPN aktivaciju za podjeliti u inbox ?
ako ne sve u redu :)
Hvala (y) i cuvajte se

Член од
14 март 2017
Мислења
52
Поени од реакции
133
Поздрав свима. Ако би неко био рад да пусти приватну поруку са наставцима за дреам бокс, а може и овде, како вам воља.

Член од
19 ноември 2019
Мислења
696
Поени од реакции
2.622
Ovo ti je pravi prijedlog, da se ujedno izbjegne slanje više listi i MAC-ova te bespotrebno 'Imaš PP' i sl.
Mislim da je to pravi način ...čovjek nešto zatraži , ako mu neko ispuni stavi lajk samo na to i da do znanja time ostalim da je zahtjev ˝zadovoljen˝. Jednostavno i efikasno.

Член од
5 октомври 2017
Мислења
489
Поени од реакции
1.432
Golem pozdrav drugarcinja.Pisem iz Srbija i vidim da ste spominjali neke lista sa kanalima na kojima mogu da gledam N1 i Novu S.Bio bih vam jako zahvalan ako bi neko mogao da mi prosledi neku listu kako bi progledao kroz medijski mrak koji se nalazi u Srbiji.
Veliki pozdrav i tebi.Mrak ti je kako god da okrenes.
Ni tamo ti nije istina, istina je uvek negde na sredini, a toga nema jbg...

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
A jesi siguran da su oni objektivni
Pratim ta dva kanala kao i ove rezimske
N1 nema ama bas sekundu vremena a da ne govori protiv Vucica svaki njihov gost komentar njihov to samo Vucic ovo Vucic ono tako da bas i nisam toliko siguran da su bas neki objektivni standard

На врв Bottom