Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
Nisam te bas najbolje razumio , ali da se vratimo na konkretan slucaj.
I jedan i drugi vlasnik providera rade nelegalno , dakle...kradu i preprodaju.
Mi opet clanovi foruma krademo od njih, odnosno od ljudi koji placaju da bi to gledali.
E onda nas odjednom obuzmu izljevi morala i pocinjemo moralisati kako je ovaj prvi nemoralan jer objavljuje liste ovog drugog :D
Pa mislim stvarno :D
Zarem na tebe ne ti e haram da krades,gledam javno priznavas,plus se molis po nekolku pati na den.A ja toa sto sum go napisal pogresno si go razbral.A za moralot nema potreba da pisuvas.
 
Член од
23 октомври 2016
Мислења
24
Поени од реакции
16
Svi ste spremni kritikovat i pametovat nešto ˝stručnjaci˝, ja ne vidim da se iko od vas ponudio da podijeli nekom višekonekcijsku listu , Elmu ih je podijelio na desetine ..mozda i stotine i sad je kao bitno čije su ...

Evo ovako , pozivam svakoga od nas da napiše od koga je ikada dobio višekonekcijsku listu...

Nekad davno od Internationala, a nedavno sam od Elmu986 tražio jednu a dobio četiri.
:)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Zarem na tebe ne ti e haram da krades,gledam javno priznavas,plus se molis po nekolku pati na den.A ja toa sto sum go napisal pogresno si go razbral.A za moralot nema potreba da pisuvas.
Ma daj , de mi još ti moralne pridike drži ... :D
Автоматски споено мислење:

Nekad davno od Internationala, a nedavno sam od Elmu986 tražio jednu a dobio četiri.
:)
I prema svemu ovom što je napisano od juče , dvije osobe koje su najviše dijelili višekonekcijske liste su Elmu986 i Zokiniko ...oba Bosanci .. ma jebeš zemlju koja Bosnu nema :D
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Gledam maloprije Gradinu, vlasnik je napucao pravo videoteku , podkategorija western uvedena i bruka dobrih filmova...bravo druže ;)

Veceras cu da gledam Divlju hordu , jedan od najvećih westerna svih vremena legendarnog Sama Peckinpaha koji je u tom vremenu izašao iz standardnog klišea o dobrim i lošim momcima. Prava je šteta da niko nije napravio remake tog filma. Vjerovatno je razlog što niko nema damu za to .
 
Член од
16 февруари 2016
Мислења
406
Поени од реакции
1.182
Член од
16 февруари 2016
Мислења
480
Поени од реакции
1.067
ima toga jos ;)
globetrotter
jamiroquai
westfalia
comcomcom
fyootybe
alvjuglob
Dzabe sve to, ako je postavljeno na jednu konekciju...:);):(
I vlasnik panela se nervira, :( I kupac… :(… pa I onaj koji nesto iscerupa :(
Al zato ima jedan dobar panel, barem na njega zasad sam naletio.
Sve mu kliente pustene na 2 I vise konekcije.
I kupac zadovoljan :)… I vlasnik, jer nema poplake i ne trudi se za dopunsku zastitu :), …
a bogami, zadovoljan I ja :)

:oeoeoe:
PA SAD VLASNICI IPTV-a, RAZMISLITE KOJA JE NAJBOLJA ZASTITA. (n)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom