Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
212
Поени од реакции
1.143
Koliko ću još upropastiti dana,
Potrošit ih u ludo
A tamo na stablu,čeka me vrana
I očekuje čudo!

Sam sam sebe nasamario,šteta!
Riječ je o meni ,opet!
A trebao sam se do vrha svijeta
Još jučer popet!

Dobro vam jutro dobri ljudi.Tko radi nek mu je sritno.

Член од
16 февруари 2013
Мислења
162
Поени од реакции
252
Ne samo da je počelo nego prosulo... vidjećemo sad koliko će ići daleko
Bilo je pitanje momenta kad će se pojaviti, jer su svi okolo već imali ponekog zaraženog. Problem je što je radno mjesto prvog zaraženog bolnica. Moramo kroz ovo proći, nema predaje.

Член од
19 ноември 2019
Мислења
681
Поени од реакции
2.551
Zato da bi ubili konkurenciji server i posao...
Da, ali ovo se po meni ne može nazvati nelojalnom konkurencijom. Ako ja ulažem u svoj proizvod i on je bolji , u ovom slučaju recimo , zaštićeniji , stabilniji zašto ne bi bušio nekoga tamo gdje je slab i gdje neće ili ne zna da uloži da bi bio konkurentniji.
Tako je u svakom sektoru , građevini , zdravstvu itd ..samo se to radi na malo suptilnije načine. Ljudi kapitalizam je odavno na snazi , sage o socijalistickom i radnickom samoupravljanju su se davno raspršile kao perle od đerdana.

Член од
26 мај 2018
Мислења
185
Поени од реакции
145
Da, ali ovo se po meni ne može nazvati nelojalnom konkurencijom. Ako ja ulažem u svoj proizvod i on je bolji , u ovom slučaju recimo , zaštićeniji , stabilniji zašto ne bi bušio nekoga tamo gdje je slab i gdje neće ili ne zna da uloži da bi bio konkurentniji.
Tako je u svakom sektoru , građevini , zdravstvu itd ..samo se to radi na malo suptilnije načine. Ljudi kapitalizam je odavno na snazi , sage o socijalistickom i radnickom samoupravljanju su se davno raspršile kao perle od đerdana.
Po moe razmisluvanje ti si sebicen covek i samo bi mislel na svojot gaz,pa ne se site finansiski spremni da ulozat u biznisot,nekoi imaat pogolem oset za biznis so pomalku pari ,jasno treba vreme da go razvie toa.A ti so povise pari i pomal oset za biznis bi gledal da go unistis.
Mnogu sebicno i necovecki.Znaci ti na pogolemite im go dozvolil monopolot ,da nemaat konkurencija i jasno da pljasckaat ,povisoki ceni odnosno pretplata.

Член од
26 октомври 2019
Мислења
223
Поени од реакции
455
Znaci,samo privatno osigurani mogu ici doktoru?Jbo. sirotinju o_O Sve prodavnice sto nude robu jeftinije,treba unistiti i samo da kupujemo u luksuznim radnjama?Jbo.sirotinjuo_OSamo vile kupovati ili iznajmivljati?Jbo.sirotinjuo_O Monopol je surova vrsta kapitalizma i ne podrzavam ga.Hocu da imam izbor i da sam odlucim sta da kupim.:)
Автоматски споено мислење:

Kud bas tu sa 3 konekcije koju ja gledam :несвест: :sick::icon_lol:

На врв Bottom