Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Pozdrav svima.
Evo jedna lepa vest koja donekle budi nadu...

Poznati genetičar dr Miodrag Stojković oglasio se na Tviteru po pitanju leka za virus korona, rečima koje bude mnogo nade.
Ostaje da se nadamo i naravno da se čuvamo i čuvamo svoje najmilije.....Srećno svima!
 

Attachments

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Naci ces gde god hoćes o tome, pune su novine,nego nisam hteo da smaram ljude da sad stavljam isečke iz novina i trpam u spojler...
Smatrao sam da ce značiti lepa vest pa odakle god da je...
Nisam znao da je RTS najobjektivniji...

"Rđavom kur.u i dlaka smeta!"
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
445
Поени од реакции
883
pozdrav svima,kolega olbih reče da je u Italiji.odavno se nije javio na forum,pa ako si u prilici,javi se?da znamo da li si dobro.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
"Sve Naše" ne radi već desetak dana, a ako sam dobro informiran, više i neće.. prdnulo u čabar..
Pozitive radi dok je ovakvih ljudi u administraciji nema bojazni za forum,ovako sloznu administraciju jos nisam dozivio sta je ova ekipa svaki forum bi ih pozelio,disemo ko jedan.
Na iptvpozitive ste svi dobrodosli naravno uz postivanje svakog clana na vjerskoj i nacionalnoj osnovi.Jedini smo forum gdje se svako moze dokazat i brzo doci u vip ne pitamo ko je i odakle je ako doprinosi forumu i fer je prema clanovima svako moze do vipa,na chatu se mozete druzit upoznat nove prijatelje ,drugare.Forum za opustanje na prvom mjestu.Netrebate ulazit sa laznim nickom svako moze sa svojim poznatim nickom uc nikog necemo izbacit i lucluc je na forumu i svi zivi i zdravi:D:angel:.Imamo i jednog clana radi aplikacije za windows kako kaze za cigare hahaha,radi skenere,pleyere svasta prema dogovoru pa ko voli nek izvoli
 
Последно уредено:
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Pozitive radi dok je ovakvih ljudi u administraciji nema bojazni za forum,ovako sloznu administraciju jos nisam dozivio sta je ova ekipa svaki forum bi ih pozelio,disemo ko jedan.
Na iptvpozitive ste svi dobrodosli naravno uz postivanje svakog clana na vjerskoj i nacionalnoj osnovi.Jedini smo forum gdje se svako moze dokazat i brzo doci u vip ne pitamo ko je i odakle je ako doprinosi forumu i fer je prema clanovima svako moze do vipa,na chatu se mozete druzit upoznat nove prijatelje ,drugare.Forum za opustanje na prvom mjestu.Netrebate ulazit sa laznim nickom svako moze sa svojim poznatim nickom uc nikog necemo izbacit i lucluc je na forumu i svi zivi i zdravi:D:angel:.Imamo i jednog clana radi aplikacije za windows kako kaze za cigare hahaha,radi skenere,pleyere svasta prema dogovoru pa ko voli nek izvoli
Aj ne sviraj racku matori.Ako ti je dobro tamo što onda visiš non stop ovde.Pripazi se Korone ipak si čovek u godinama,ostavi se foruma.A sve naše ima da ponovo radi.A za poštovanje članova neseri puno ti prvi nepoštuješ članove. Da nepišem ovde šta si sve pisao o'Srbima i Muslimanima jer je to zalosno ,kako ti razmišljaš.Veliki si Nacionalista.A ti ljudi drze ti forum to ti najbolje znaš. :drk: :drk: :drk:
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
ima li ko Expres VPN da mi posalje na pm zahvaljujem
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Aj napisi ja nacionalista ti si bolesni um ako si toliki seronja napisi ko si i sta si sta se skrivas ko neka picka iza toga nicka aj junace.Izgleda si ti najveci bolesnik ovog foruma neki veliki gubitnik pa sad trazis nekog da drka sa tobom al badava ti to.Vec sam ti napisao ja sam clan kajgane od 2016 a ti od neki mjesec i sad se kurcis iza tog nicka iako sumnjam koji si a ako si taj onda si najveci gubitnik.Sto posto sam uvjeren koji si jedna te rijec otkrila hahaha
ne budi tako napet moze da go e uhvatil ovi virus pa mu ostae nekoliko sata zivot i sve mu krivo,ostavi covek da odi na drugi svet kako hoce .Ako si chovek mozes daze mu das proska da lako ode.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Прегледај го приврзокот 239611

Evo ti dokaza da sam još u Vipu ,nekoloko strana napred pišeš da si me izbrisao . :pos: :pos: :pos: :pos: :drk: :drk: :drk: E
Jako si zanimljiv nisam rekao da sam te izbrisao to ti dokazuje koliko smo mi ok a koliki si ti seronja te slike su odraz tebe i tvoje licnosti,sad frajer si pa nije te problem naci al koliko si jadan pa se moras skrivat iza nicka stim pokazujes koji si kukavica da se saocis oci u oci samnom.33 clana vas bilo gore taj dan vecino znamo koji su jos ste 4 ostala tako da mozes iste sekunde izletit al ce i trojica radi tebe bit izbaceni ubrzo ces dolijat ne sekiraj se al kazem ti jadan si ko neka baba nisi muskarcina
 
Член од
7 април 2017
Мислења
150
Поени од реакции
253
Pozitive radi dok je ovakvih ljudi u administraciji nema bojazni za forum,ovako sloznu administraciju jos nisam dozivio sta je ova ekipa svaki forum bi ih pozelio,disemo ko jedan.
Na iptvpozitive ste svi dobrodosli naravno uz postivanje svakog clana na vjerskoj i nacionalnoj osnovi.Jedini smo forum gdje se svako moze dokazat i brzo doci u vip ne pitamo ko je i odakle je ako doprinosi forumu i fer je prema clanovima svako moze do vipa,na chatu se mozete druzit upoznat nove prijatelje ,drugare.Forum za opustanje na prvom mjestu.Netrebate ulazit sa laznim nickom svako moze sa svojim poznatim nickom uc nikog necemo izbacit i lucluc je na forumu i svi zivi i zdravi:D:angel:.Imamo i jednog clana radi aplikacije za windows kako kaze za cigare hahaha,radi skenere,pleyere svasta prema dogovoru pa ko voli nek izvoli
kao ja ne mogu da se prijavim?????
0000.png
 
Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
Jako si zanimljiv nisam rekao da sam te izbrisao to ti dokazuje koliko smo mi ok a koliki si ti seronja te slike su odraz tebe i tvoje licnosti,sad frajer si pa nije te problem naci al koliko si jadan pa se moras skrivat iza nicka stim pokazujes koji si kukavica da se saocis oci u oci samnom.33 clana vas bilo gore taj dan vecino znamo koji su jos ste 4 ostala tako da mozes iste sekunde izletit al ce i trojica radi tebe bit izbaceni ubrzo ces dolijat ne sekiraj se al kazem ti jadan si ko neka baba nisi muskarcina
Ajde junače pokazi koliko vrediš pa me izbeiši sa foruma .Ti nemaš pojma sve si dobijao na taniru a i sad dobikaš .Ima još naivni ljudi koji ti veruju u administraciju.A ako već znaš kosam ja,znaš isto da ti forum moze nestati sa neta za tren oka. :drk: :pos:
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Ja se stvarno cudim Moderatorima kajgane sto ovaj traktorrazarac tvrdi da je sa svojim nikom, a popio dozivotni ban, i jos kako ga trpe sad sa ovim nikom, ja u zivotu nisam video narcisoidnijeg coveka, moj forum onakav moj forum ovakav jbt koga to zanima idi pa bleji na svom forumu pusti kajganu moze ona i bez tebe.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom