Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Svatko o nekome sanja
Svatko nekoga proganja
I pred cijelim svijetom taji
To je folklor, to su običaji.

Svatko za nekim žudi
Svi smo mi samo ljudi
Pred nikim se ne predaji
To je folklor, to su običaji.

Požuda luda
Proći će tuda
Gdje srce ti stalo
Kog odabralo...
Samo te okrzne
Sve u tebi smrzne
Požuda luda
I nemaš kuda...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
55505653_2169282776488557_7668181305439289344_n.jpg
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Pozdrav svima,i dajte više molim vas prestanite pisat o coroni, đe god da se ode samo je o tome riječ ,tv,novine,fb, psihički ce ljudi popustit.Dovoljno je jednom dnevno čuti najnovija dješavanja ,ostani kući i poštujmo savjete struke,
Ja licno dođem ođe da se malo opustim,a ne da se unervozim
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
dobro vece
dali neko moze da mi posalje
usename=
paasword=
ili
MAC=adrese
ako moze na PM poslati
zahvaljujem unaprijed
pozdrav
Sad pogledah tvoj profil, tu si skoro godinu dana i 90% postova ti je "Moze li neko da mi posalje..." a onih 10% su razne cestitke tipa "Dobro jutro".. A zasto druze za tu godinu dana nisi poceo da "ucis" malo ovo, da udje su stos a ne samo da za to vreme trazis liste?

Vidi stvarno necu da pametujem nikome niti pocinjem kakve kavge, nemam problem da ti daju bilo sta, niti mogu reci nekome da ti da niti da ti ne da ali imam osecaj da samo koristis ovaj narod koji ti pomaze..

Razumem da se neko pojavi i zatrazi nesto, da je tu s nama u diskusijama, da trazi savete, ali ne razumem tebe gde ti skoro svaki post trazenje lista, macova...

A opet kazem, ko hoce da ti nek ti nemam nikakav problem s tim, ne zelim nikakve prepirke, prepucavanja i provokacije, da znam da hoces da se potrudis da sam sebi nadjes sta zelis ja bih ti pomogao ali kod tebe ne vidim nikakvu zelju za tim jer samo na gotovo uzmas.

Oni koji ce da se nadovezu i da pocnu da me napadaju da gledam svoja posla, nema problema, gledacu.. ;)

Inace dovoljno da odete na njegov profil i vidite poruke na forumu pa cete skontati o cemu pricam.

 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pozdrav svima,i dajte više molim vas prestanite pisat o coroni, đe god da se ode samo je o tome riječ ,tv,novine,fb, psihički ce ljudi popustit.Dovoljno je jednom dnevno čuti najnovija dješavanja ,ostani kući i poštujmo savjete struke,
Ja licno dođem ođe da se malo opustim,a ne da se unervozim
Meni je svejedno, ja sam odavno psihički nestabilan :D
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Mislim da bas svugde treba da se pise i prica o koroni, da ljudi shvate da nije za zajebanciju. Ja se nisam uprpio i uplasio, ne brinem uopste, bar ne za sebe ali tako nesmotreno bi mogao da prenesem zarazu drugima, roditeljima, koji su podlozniji tome nego ja a da nisam toga ni svestan.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom