Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Kako kod mene drugi film :)
Pa lepo na Burmanovoj slici pise gora tv6, nije isti kanal.
Автоматски споено мислење:

@gasans je "usamljeni jahac" !
@elmu986 je "usamljeni jahac" !
@hopcup je "usamljeni jahac" ! (rekli vi sta hocete)
@bobanku je "usamljeni jahac" !
ima ih jos ;)
A, Milutin je najveci "usamljeni jahac" !
Jel' ono @dadoxy "usamljeni jahac" ?! :D
I ti si tu ali ja bih to definisao kao <>nesvrtani<>
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
vec 10 dana neizlazim iz stana u Italiji zbog korone pa bi mi dobro dosla kakva lista sa dobrom videotekom da se pogleda poneki film..ako neko zeli poslati moze na PP..hvala
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
1584474895938.png

evo posto su se neki slinavci sinoc busali u prsa samo pogledajte datum od kada ja koristim open bulet

a i dobio sam taj config danas koji se koristi u zadnje vreme i sa kojim se hvale doticni slinavci nije los....
taj config nema lniju koja salje pronadjene macove i liste automatski u odredjeni folder (kod mene se zove Hits)
taj config vam ne pokazuje do kada vazi lista i ne pokazuje sa koliko konekcija je lista
tako da dobar je nije los ah da morate isto za svaki server novi config da napravite al ponavljam dobar je moze da se kopira pa covek da ima 150 configa
I ta slika gore to su samo serveri koji pocinju od T slova pa do Z
a kolika je azbuka pa brojevi....
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Прегледај го приврзокот 238618

evo posto su se neki slinavci sinoc busali u prsa samo pogledajte datum od kada ja koristim open bulet

a i dobio sam taj config danas koji se koristi u zadnje vreme i sa kojim se hvale doticni slinavci nije los....
taj config nema lniju koja salje pronadjene macove i liste automatski u odredjeni folder (kod mene se zove Hits)
taj config vam ne pokazuje do kada vazi lista i ne pokazuje sa koliko konekcija je lista
tako da dobar je nije los ah da morate isto za svaki server novi config da napravite al ponavljam dobar je moze da se kopira pa covek da ima 150 configa
I ta slika gore to su samo serveri koji pocinju od T slova pa do Z
a kolika je azbuka pa brojevi....
Sve je to ok,ali ne moze jedan config. za sve. Ima servera raznih kao i upita tako da mora vise razlicitih, to univerzalni ne pije vodu ko tvrdi drugacije neka me demantuje ili nek mi posalje taj carobni da vidim i skidam kapu.Javno cu demantovati sebe i priznati gresku.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Прегледај го приврзокот 238618

evo posto su se neki slinavci sinoc busali u prsa samo pogledajte datum od kada ja koristim open bulet

a i dobio sam taj config danas koji se koristi u zadnje vreme i sa kojim se hvale doticni slinavci nije los....
taj config nema lniju koja salje pronadjene macove i liste automatski u odredjeni folder (kod mene se zove Hits)
taj config vam ne pokazuje do kada vazi lista i ne pokazuje sa koliko konekcija je lista
tako da dobar je nije los ah da morate isto za svaki server novi config da napravite al ponavljam dobar je moze da se kopira pa covek da ima 150 configa
I ta slika gore to su samo serveri koji pocinju od T slova pa do Z
a kolika je azbuka pa brojevi....
ееее кога ќе те удрат комплекси

постави слика во спојлер!!!!!!!!!!!
да не ги бришам постовите
 
Член од
12 декември 2019
Мислења
82
Поени од реакции
136
Ljudi koji će Vam toliko cofig,makova,listi, to mu dođe već kao neka bolest, zavisnost od skeniranja, prestanite jahati servere iz obesti i što više listi u folderima, možeš imati za sebe po pet validnih od 3-4 servera da gledaš i još max 10 da podeliš, a sve ostalo vodi u prekid ove zajebancije
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Nisam se pronasao, ali koliko vidim po postovima niko te nije nazavo slinavcem pa da uzvracas.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom