Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Neces vjerovati, ali nekima jos uvijek treba, zato i postoje ovi k..cevi forumi izmedju ostalog, ali kako rekoh nema veze, to je samo moj skromni i nebitni stav po tom pitanju.
Takvima cemo ti i ja, i mnogi drugi, dati listu, ali ne "ovu i onu" i sa jedno barem 100 konekcija ! ;)
Автоматски споено мислење:

Ti sto im trebaju liste, ako mogu da se registruju na forum, onda mogu i da nadju jednokratne liste svaki dan i budu mirni ! Ali, oni bi samo da kliknu dugme i gledaju po zelji sta hoce !
 
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Ma ne.. Oni pomažu... Haha.. Treba im dignut spomenik i dati medalju ali za glupost...
Помажу, ал да се униште сервери и уведе јача заштита..

Pricalo se o tome vec nadugo i nasiroko, niko nije htio slusati, jbg.
Sad ce te liste ako se i nadju trajati po pola sata maksimalno, ali kako ljudi vec rekose, mi smo prodane duse pa pricamo gluposti, ono sto je zalosno da ce ljudi koji trebaju listu iz ovih ili onih razloga opet biti nazalost primorani "zicati" istu, no ja sam samo stari prdonja, zanemarite moj stav po tom pitanju.
Ма невероватно. Очигледно поједнцима не вреди ништа причати и то је то, сигурно имају неке властите интересе.
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ma nema svrhe nervirati se. Ljudi su čudni. Ako neko želi nešto neka daje. Samo treba upamtiti dobro ko daje, ko javno postavlja neke stvari. Ovdje je nedavno puklo 15-tak listi sa više konekcija pa nikom ništa. Ko zna uvijek će imati i dijeliti poštenim ljudima.
 
Член од
23 мај 2018
Мислења
27
Поени од реакции
29
Ne znam sto dizete frku, mnogi ljudi ovde i ne znaju sta sa tim, ne znaju ni da ga preurede, niti cemu sluzi, ni sta ce dobiti, za to vam treba bar jedno 5 godina blejanja po ovakivim forumima da bi se doslo do nekog znanja sirok je ovo pojam zato opustite se i uzivajte u lepom danu mozda nam je i zadnji u zivotu.
 
Последно уредено:
Член од
5 октомври 2016
Мислења
34
Поени од реакции
149
Pozdrav ljudi svima! Cuvajte se i pazite u ovim teskim trenucima. Svako dobro!
Evo jedne simpaticne pesmice :D

 
Член од
14 јуни 2016
Мислења
20
Поени од реакции
4
kome treba konfigs za OB.....beplatno deset kom....
http://twobrotherss.ml:8000......i druge.....
Ako nije ponestaloo
kome treba konfigs za OB.....beplatno deset kom....
http://twobrotherss.ml:8000......i druge.....
Ako nije ponestalo, može config, pozdrav i hvala
 
Член од
9 април 2019
Мислења
189
Поени од реакции
115
#EXTM3U
#EXTINF:12,WhatsApp Video.mp4
WhatsApp%20Video.mp4
 
Последно уредено:
Член од
12 октомври 2016
Мислења
116
Поени од реакции
179
Ovo je forum možda sa najviše komentara na dnevnoj bazi ali toliko zavisti jada i kukanja , hvalisanja ,pljuvanja po ljudima , omalovažavanja , zavjera , urota teško da sam igdje vidio . Kad se netko ukljući u forum pomisli da je upao u SF roman . NIje da ga branim ili da ne pomislite da ga znam ali Vagabundo je kraj Vas -car (čast iznimkama) .Svako jutro me oraspoloži sa par stihova ( uzgred , nekima to jako smeta ) .
 
Член од
12 декември 2018
Мислења
165
Поени од реакции
223
Ovo je forum možda sa najviše komentara na dnevnoj bazi ali toliko zavisti jada i kukanja , hvalisanja ,pljuvanja po ljudima , omalovažavanja , zavjera , urota teško da sam igdje vidio . Kad se netko ukljući u forum pomisli da je upao u SF roman . NIje da ga branim ili da ne pomislite da ga znam ali Vagabundo je kraj Vas -car (čast iznimkama) .Svako jutro me oraspoloži sa par stihova ( uzgred , nekima to jako smeta ) .
Jel si ti to prdac isputio nenadano?
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
348
Поени од реакции
798
nastade frka oko cnofigs, isto je i na jednom drugom forumu, svaki treci post "please mac devil scanner" i to vec duze vreme ... ljudi nemojte da se lozite tako lako .....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom