Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
gde pise...
Автоматски споено мислење:

ovo je sigurno gradina...a to moze biti bilo koji server
Автоматски споено мислење:

poslato
 

Attachments

Член од
26 октомври 2019
Мислења
558
Поени од реакции
1.340
gde pise...
Автоматски споено мислење:


ovo je sigurno gradina...a to moze biti bilo koji server
Автоматски споено мислење:


poslato
Pa sto sam sebi pucas u nogu:unsure:
Kasno.... Marko vidio simkela pocrvenio
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Sta ste navalili na covjeka i gradinu. Neka malo odmori kao i vecina portala sa ExYu prostora. Ako u danasnjici nemate sta gledati onda bavite se heklanjem. Gradina pa gradina..malo se nasaliti a ne sad udri i dan i noc po jednom serveru sa 1000 mjesta. Nije u redu ali radite sta hocete i zelite. Prelazi sve ovu u neku dosadu kao kad dobijes picajzle pa se ceskas non stop... :anco:
 
Член од
25 септември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
234
A jeste napredovali da gledate na Sahbaza :) a jos kad vidim vlc ona tek svatim da ste sila: dodjemi da ugasim Moja&Tvoja IPTV:)
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Sta ste navalili na covjeka i gradinu. Neka malo odmori kao i vecina portala sa ExYu prostora. Ako u danasnjici nemate sta gledati onda bavite se heklanjem. Gradina pa gradina..malo se nasaliti a ne sad udri i dan i noc po jednom serveru sa 1000 mjesta. Nije u redu ali radite sta hocete i zelite. Prelazi sve ovu u neku dosadu kao kad dobijes picajzle pa se ceskas non stop... :anco:
kad si zavsio za advokata....dok si heklao....
Автоматски споено мислење:

A jeste napredovali da gledate na Sahbaza :) a jos kad vidim vlc ona tek svatim da ste sila: dodjemi da ugasim Moja&Tvoja IPTV:)
ajde vise .....ja mislio ti neki covek pa te dzabe napadaju...a ti lazov na kvadrat
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
kad si zavsio za advokata....dok si heklao....
Автоматски споено мислење:


ajde vise .....ja mislio ti neki covek pa te dzabe napadaju...a ti lazov na kvadrat
I to treba znati... Lako je kliknuti misem i praviti se da si svu pamet ovog svijeta pokupio.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom