Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
31 јануари 2020
Мислења
121
Поени од реакции
70
Imam par mac-ova gde ima i ex-yu, ako nekome treba neka se javi na pm...
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Oces odgovor nikad ti nebi ugledao taj player sa sf da nisu turci javno objavili svoj prvi,kad je javno izaslo aj da i oni postave.Ja realno pisem sta je istina.Ja cijenim prvi.
I sta si sa time hteo da kazes?Kakve to veze ima sa mogucnostima koje player ima i o kojima pricamo?I otkud znas dali sam ja imao taj player ili nisam?
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
I sta si sa time hteo da kazes?Kakve to veze ima sa mogucnostima koje player ima i o kojima pricamo?I otkud znas dali sam ja imao taj player ili nisam?
Ja samo kazem da nije turski objavljen prvi nikad nebi izasao ovaj drugi van,zato cijenite ono sta ste prvo vidjeli ovo poslije to je predstava za javnost zakasnjela al ok cijenim rad tog momka za pohvalu
Автоматски споено мислење:

ja bi ti sad postavio al steta da se upropaste takve liste
ja to gledam na smartiptv app

Musa to najbolje zna
Nisam mislio na vise konekcija nego sa 1 a da nije mac
Автоматски споено мислење:

Odlicno ,pohvalno salji jednu ako ima viska,to cijenim a ne maceve
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Pa te sa jednom kon mahom imaju playtoken tako da su beskorisne ako nemas scriptu a najverovatnije je nemas A one koje nemaju playtoken se cuvaju za nedaj boze tako da je proslo to vreme olako obljavljenih listi
A i Mare u zadnje vreme sankcionise
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
jel ima koji stb emu za lg smart tv da se moze gledati sa mac?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
jel bolja objavljena lista sa vise konekcija, ili ne objavljena sa 1 konekcijom :D
 
Член од
27 август 2019
Мислења
137
Поени од реакции
237
jel bolja objavljena lista sa vise konekcija, ili ne objavljena sa 1 konekcijom :D
Sad je lakse nac listu sa vise konekcija nego obicnu sa 1 konekcijom a da nije mac.A legalna iptv je najbolja ,dobra cuga i dobre pice ovo gubljenje vremena.Nekoliko milijona ljudi a ovdje nekolicina cijele dane visi i cita ko sta napise pa se zapitajmo dal je to bolest ili starost pa se nemoze kod zene pa se trazi utjeha u kompu hhahahah
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Sve ima svoje prednosti i mane. "legalna iptv" ako mislis na MTS, SBB, Mtel i slicno ima mane u ogranicenoj ponudi, ova iptv s kojom se mi zajebavamo ima manu u kasnjenju strimova a veliki plus je ponuda kanala, sve na jednom mestu
 

Kajgana Shop

На врв Bottom