Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

D

Deleted member 132030

Гостин
Jedno pitanje: ne radi mi SerbianForum EPG u Kodiju. Imam ga na Android IP Boxu i nece da radi... Probao sam i sa PC-a, opet nece.
Cak sam i ubacio link u bit.ly i stavio custom link i opet nece da vuce nista.
Tagovi su mi povezani svi.
Sta da radim?
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Nema potrebe da ubacuješ liste od njihov sajd...najbolje e direktno u player da upišes linkove od liste.... i liste ti se apdejtuje auto svaki put kad ih izabereš...
Jednostavnije je preko MAC adrese i zalijepiti link nego upisivati 100 ili 200 znakova. Isto tako i za EPG. Osim ako nemas android tipkovnicu. Onda je puno jednostavnije.
Lista se moze azurirati na opciji Refresh unutar aplikacije a update je kod svakog novog pokretanja i povlaci sve kanale koji su na serveru.
Автоматски споено мислење:

Jedno pitanje: ne radi mi SerbianForum EPG u Kodiju. Imam ga na Android IP Boxu i nece da radi... Probao sam i sa PC-a, opet nece.
Cak sam i ubacio link u bit.ly i stavio custom link i opet nece da vuce nista.
Tagovi su mi povezani svi.
Sta da radim?
Kod mene na Androidu ide kao xml datoteka. EPG je u tar.gz extenziji. Raspakiraj sa 7zip i postavi negdje na hosting i upisi taj link. CHMOD treba biti 0755 ili 0777 a update sacekaj oko 24 sata.
Автоматски споено мислење:

...pozzz,kad ide preko ovog zadnjeg,trazi i pasport da se stavi....moze pomoc....
Ne treba nikakav pass na free verziji.
Автоматски споено мислење:

Pozdrav ekipa, koja je nova adresa za gradinu ili je port mozda promjenjen?
Thanks a lot,hvala!!!
Promjenjen je dns a radi sa ip adresom i portom.
 
Последно уредено:
Член од
12 декември 2018
Мислења
165
Поени од реакции
223
Najbolji i najjednostavniji player za android koji podrzava multi list je iptvextreme - trenutno je v1.0.1
Liste jednostno upucas preko mac adrese player-a i web portala aplikacije, podrzava EPG, sve poznate panele, dosta naprednih postavki u free verziji, PRO verzija simblicnih 1€, ...
Koristim PRO verziju duze vrijeme i prezadovoljan uz navedene logo znakove i EPG.

Android player PRO:

Android player free verzija download:

Dobar EPG:

Logo znaci:

Unos liste i EPG preko portala:
Jednostavnije je preko MAC adrese i zalijepiti link nego upisivati 100 ili 200 znakova. Isto tako i za EPG. Osim ako nemas android tipkovnicu. Onda je puno jednostavnije.
Lista se moze azurirati na opciji Refresh unutar aplikacije a update je kod svakog novog pokretanja i povlaci sve kanale koji su na serveru.
Автоматски споено мислење:


Kod mene na Androidu ide kao xml datoteka. EPG je u tar.gz extenziji. Raspakiraj sa 7zip i postavi negdje na hosting i upisi taj link. CHMOD treba biti 0755 ili 0777 a update sacekaj oko 24 sata.
Автоматски споено мислење:


Ne treba nikakav pass na free verziji.
Автоматски споено мислење:


Promjenjen je dns a radi sa ip adresom i portom.
Gomila bedastoca.nit je najbolji nit najjednostavniji nit ista od navedenog ,ono sa sacekivanjem 24 sata na nesto necu niti komentirati,shvacam tvoj entuzijazam al moras prosiriti vidike malo.
Evo tko hoce bas 103.0 Pro verzija pa da probate,ima svasta ,al daleko da je najbolji
 
Член од
18 јули 2019
Мислења
215
Поени од реакции
439
Gomila bedastoca.nit je najbolji nit najjednostavniji nit ista od navedenog ,ono sa sacekivanjem 24 sata na nesto necu niti komentirati,shvacam tvoj entuzijazam al moras prosiriti vidike malo.
Evo tko hoce bas 103.0 Pro verzija pa da probate,ima svasta ,al daleko da je najbolji
Meni je najbolji od desetaka drugih isprobanih. Ako tebi nije tvoje misljenje. Najjednostavnii za unos liste. Na to sam mislio. EPG ne povlaci odmah barem ne iptvextreme. Meni dovoljno a za prosirenje vidika nemam potrebe.
LP
Автоматски споено мислење:

@simkela
1.19€ nije neki novac. Ako jeste, organiziramo donaciju :)
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
Drugari pomoc,u cemu je fora portal sa validnim MAC na kompu radi a na android box ne radi.
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Meni je najbolji od desetaka drugih isprobanih. Ako tebi nije tvoje misljenje. Najjednostavnii za unos liste. Na to sam mislio. EPG ne povlaci odmah barem ne iptvextreme. Meni dovoljno a za prosirenje vidika nemam potrebe.
LP
Автоматски споено мислење:

@simkela
1.19€ nije neki novac. Ako jeste, organiziramo donaciju :)
jebiga,nisam glup al nikako nemogu da unesem svoju listu....ubacim Mac,ubacim server,kliknem ok,kaze restratuj i ...nista
 
Член од
4 март 2020
Мислења
41
Поени од реакции
45
mediaiptv.tv

Работи на STB?
или SF... Shabaz?
пробав ,со vpn,,и без,,,,,
никаде не проработи( само листа со канали)))
pricaj bre srpski da te ceo svet razume :) pozzz drugggg
Автоматски споено мислење:

Recimo gradina,jinbox
A koji ce ti gradina imas x ex yu ako te sta zanima ili si se specializirao za gradinu ko fol? je da je najbolja lista to stima :)
 
Последно уредено:
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
pricaj bre srpski da te ceo svet razume :) pozzz drugggg
Автоматски споено мислење:


A koji ce ti gradina imas x ex yu ako te sta zanima ili si se specializirao za gradinu ko fol?
Ako neznas suvisno je trositi reci.......
 
Член од
4 март 2020
Мислења
41
Поени од реакции
45
eto ti znas :) i sta je to jinbox jbt vuk se prevrce i cudi :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom