Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
17 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
16
Ukoliko netko ima volje, a zna odgovor na :
/magLoad.php?&deviceSn=<XX>&deviceMac=<YY>.........
može na pp kako ovo rješava.
 
Член од
2 ноември 2009
Мислења
126
Поени од реакции
49
Сител 2 е тргнат од ''Битка'' и ''Здрава храна'' ... некој да има линк што се случува со овој канал?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom