Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Sad stig'o s ladjenja ! :D
mene kad su sudili ,jedna od tacaka optuzbe je bila ,svedoci su zamerili i rekli da sam kriv jel lajkujem tvoje postove.
:facepalm:
Druga tacka optuznice , bio sam kriv sto sam na Turskom sajtu pisao Turski i sto sam sahbaz-u pomagao da opravi stalker player,testirao sam ga zadnjih mesec dana i znao da ce sahbaz da ga pusti za javnu upotrebu i zato sam i pisao unapred ,sto je ovde problem za M*C a znam da se pusta pleyer za M*C i sad svi koriste taj player samo je ovde zabranjen.

Nekad su neki i Tocak zabranjivali i sekli ljudima glave jer je to bila jeres.

I svi ti sto su me optuzili eno ih tamo na Turskom sajtu ,vise tamo svaki dan,
i samo se zahvaljuju po ceo dan.
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
mene kad su sudili ,jedna od tacaka optuzbe je bila ,svedoci su zamerili i rekli da sam kriv jel lajkujem tvoje postove.
:facepalm:
Druga tacka optuznice , bio sam kriv sto sam na Turskom sajtu pisao Turski
normalno da si kriv, kad pogresnog coveka lajkujes :D
trebao si bugarski, valjda znas :)
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Dobro vece, sta sam propustio ?!
Sadašnji neprikosnoveni Kralj Dreamboxa, a nekada prije u svoje vrijeme i videoteka , filmova za odrasle i čega sve još ne is back !!! :aplauz:
Legenda kaže da ne postoji evropski dreambox u koji on ušao nije, a da mu je Zgemma davale milione samo da se ostavi te svoje strasti , ali dobri duh Evrope koji bdije nad siromašnim drimovima i puni ih kvalitetnim listama na opšte čuđenje vlasnika istih nije se dao potkupiti .
Robin Hood modernog vremena , Njegovo Visočanstvo g- din Starbucks :cuc::cuc::cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom