Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Ja ne razumijem svrhu ovoga i ovome sličnim objavama. Po meni samo samohvala, ništa drugo.
Kakva je korist članovima foruma ako ja sad objavim da imam milijun eura, BMW 7, vilu sa bazenom od 567 m2, jahtu od 39 m. Nikakva. Ako nisi spreman to sa nekim podijeliti što objavljuješ.
I ti bi sve to podijelio???
Drug moj, prije godinu dana počeo sam se zanimati za ovu tematiku. Naivno sam nekim ljudima na PM tražio načine kako da sam dođem do listi. Naravno, niko nije dao ništa. Dobio sam i dobijao liste (i to zlatne liste) od @zokiniko, @panelrazarac, @iptviptv, @boki71, @fukavac itd (neka mi oprosti ako sam nekoga zaboravio). Vremenom sam shvatio zašto ljudi čuvaju famozne skenere ili konfiguracije. I ne zamjerim im. Ali nikada nisam prestao čačkati i čitati. Malo pomalo sam sam došao do nekih odgovora. I dalje to nije ništa spektakularno ali meni je zadovoljstvo.
Spreman sam uvijek podijeliti liste i to znaju mnogi. Da, namjera mi je bila da se pohvalim kako sam uspio bar djelimično.
Znam da te pogodilo što ti na PM nisam odgovorio i dao što si tražio pa si ovako reagovao.
Veliki pozdrav tebi...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom