Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ja cu samo rec da svi vec imaju i skenere i tucet listi sad ko nema taj stvarno nek se i mani iptv i nek si plati,na sultanovci imate tocno oko aj 1000 i nesto maceva sta rade imate tamo tucet listi sto rade bolje nego placenih a da ne govorim o nekim forumima gdje ima na stotine tisuca listi .Na jednom ima tocno 400000 tisuca od jednog servera i nisu mac liste.Sad stvarno da neko trazi listu ne vidim razlog a jos veci da se nesto dijeli kad velim svi imaju sve.Sad dokle ce to ic cemo vidit.Macevi su sad in ali ali..,a liste na vise konekcija i ulaz u panele e to je vec privilegija jako malih broj ljudi a da se moze moze se
Slazem se sa tobom oko mac_ova, kod sultana ih ima na hiljade i veliki dio njih radi,a na isto mjesto ima i program za vadjene u/p iz tih mac_ova, ali to nazalost nije dovoljno za dosta forumasa,oni hoce da mi to za njih testitamo,izvadimo spakujemo kao poklon i posaljemo im, e iz toga razliga netreba nikome i nista slati,
A ovo oko ovih visekonekcijsih listi mislim da ih nikad nije vise imalo,ili sam se mozda ja jos vise usavrsio u pronalazenju istih..
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Slazem se sa tobom oko mac_ova, kod sultana ih ima na hiljade i veliki dio njih radi,a na isto mjesto ima i program za vadjene u/p iz tih mac_ova, ali to nazalost nije dovoljno za dosta forumasa,oni hoce da mi to za njih testitamo,izvadimo spakujemo kao poklon i posaljemo im, e iz toga razliga netreba nikome i nista slati,
A ovo oko ovih visekonekcijsih listi mislim da ih nikad nije vise imalo,ili sam se mozda ja usavrsio u pronalazenju istih..
Ma ima listi vise nego ikad,samo da je da mi urlsnooper ne vadi duplikate i da je kakav filter da vadi samo ex yu,ma ova komanda vuce sve ko luda,odnekud upade i 4 dreamboxa sa jedne ip na 4 porta,ludost
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
bolje mi posaljite neku dobru listu, k'o mario banovac da mi traje mesecima ;) :P
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Slazem se sa tobom oko mac_ova, kod sultana ih ima na hiljade i veliki dio njih radi,a na isto mjesto ima i program za vadjene u/p iz tih mac_ova, ali to nazalost nije dovoljno za dosta forumasa,oni hoce da mi to za njih testitamo,izvadimo spakujemo kao poklon i posaljemo im, e iz toga razliga netreba nikome i nista slati,
A ovo oko ovih visekonekcijsih listi mislim da ih nikad nije vise imalo,ili sam se mozda ja usavrsio u pronalazenju istih..
Ma ruku na srce sad se dogodilo ono sta smo pricali mi i dalje sutimo evo vam sad svi znaju i sta se dogada sad svi izbacivaju te maceve,unistavaju brdo servera.To vam pokazuje kakvi su ljudi kad do neceg dodu cast pojedincima koji sute ali dosta je da 10 polude i raspucaju sve.Ok nek to sve stane cim prije to bolje,samo cemo se onda pitat ko ce dijelit liste.Mi na iptv pozitive imamo resenje necemo ovisit o tome al se pitam sta ce ostali vecina.Mi sutimo od rijetkih smo foruma sta nismo unistili ni jedan mac,ekipa smo koja ima karakter,administracija je slozna i disu svi za jednog
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.834
ma nije kurcenje samo mi se nije desilo da 4 dreama budu na jednoj ip sa 4 porta i sve razlicite liste kanala u njima,i cudi me sta ce mu 4 dreamboxa
tako sam ja na pecanju stavljao tri udice na najlon i nisam vadio dok ne bude tri udara, jednom je štuka zagrizla treću ribu za rep i ona je išla vonka, jebote,es ribolovačka al bilo :ROFLMAO:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ja najvise volim kad se ti "kurcis" jer mi dajes inspiraciju i najvise listi sam nasao uz pomoc tvojih slika i objava
taakooooo braaateeeeee, pravo zboris :P :angel: :aplauz::D
Автоматски споено мислење:

tako sam ja na pecanju stavljao tri udice na najlon i nisam vadio dok ne bude tri udara, jednom je štuka zagrizla treću ribu za rep i ona je išla vonka, jebote,es ribolovačka al bilo :ROFLMAO:
ahahahahaaaha, samo tako, veselo :aplauz::LOL::lolzz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom