Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
14 октомври 2019
Мислења
68
Поени од реакции
54
Vi koji šaljete liste na PM i "glumite dobrotvore", od sada pa ubuduće da šaljete liste koje vam se traže, ne bilo koje, i liste da traju najmanje šest meseci do godine i da budu u formatu u kom vam se kaže, inače ništa od vašeg dobročinstva, ne važi se...:facepalm:
Na drugim forumima, kada nesto trazis, dobijes ili nedobijes. Niko nikoga ne ponizava. Ovde se ismejavaju ljudi koje traze,ali i oni koji daju.Zbog toga se ljudi kao sto su Sota i Zokinko, sve redje pojavljuju ovde. i zato mogu reci da niko ne glumi dobrotvora. Svako ko da bilo sta jeste dobrotvor. Isto tako mogu reci da hejteri ne glume budale,oni jesu budale. Svako ce se prepoznati kojoj grupi pripada.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Momci vidite ovako:
Te liste sta sam poslao to je sve sa jednog servera jutros pronadjeno 35 komada i sve sam i u checkeru testiro i sve koje su bile zelene 33 sam vam poslao ja s sam samo jednu probao u vlc i lista radila makedonski kanali
E sad ako kod vas nece jbga losa sreca,pa zar mislite da ja imam vremena da sedim po ceo dan pored compa haha pa ja imam zenu decu i oni samo traze nesto jer ocete da me zena izbaci iz kuce :icon_mrgr:
u mene je isto , djeca me zovu hakerom , ucjenjuju me da se okanim hakovanja inače će mamu više volit , a od mame sam odnedavno dobio novi nadimak ˝slučaj x ˝.. baš simpatično zvuči :D
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Na drugim forumima, kada nesto trazis, dobijes ili nedobijes. Niko nikoga ne ponizava. Ovde se ismejavaju ljudi koje traze,ali i oni koji daju.Zbog toga se ljudi kao sto su Sota i Zokinko, sve redje pojavljuju ovde. i zato mogu reci da niko ne glumi dobrotvora. Svako ko da bilo sta jeste dobrotvor. Isto tako mogu reci da hejteri ne glume budale,oni jesu budale. Svako ce se prepoznati kojoj grupi pripada.
Da li postoji veća budala od debilka koji od kada se pojavio samo nešto traži a nije se ni potrudio da nešto nauči?!
Tako isto radiš i po drugim forumima.
Jesi nekada nekom nešto poslao na PM?
I pored svega toga, čovek ti pošalje listu i malo ti je što traje samo do 17.01. Šta je sa obrazom?
Do kada bi ti da ti radi lista? Da nećeš da ti uplati listu na godinu dana pa da si miran?
I ne moraš da imenuješ druge i da se uvlačiš,poslaće ti listu, ne boj se...
 
Член од
14 октомври 2019
Мислења
68
Поени од реакции
54
Da li postoji veća budala od debilka koji od kada se pojavio samo nešto traži a nije se ni potrudio da nešto nauči?!
Tako isto radiš i po drugim forumima.
Jesi nekada nekom nešto poslao na PM?
I pored svega toga, čovek ti pošalje listu i malo ti je što traje samo do 17.01. Šta je sa obrazom?
Do kada bi ti da ti radi lista? Da nećeš da ti uplati listu na godinu dana pa da si miran?
I ne moraš da imenuješ druge i da se uvlačiš,poslaće ti listu, ne boj se...
KAO STO SAM REKAO, SVAKO CE SE PREPOZNATI GDE PRIPADA.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
KAO STO SAM REKAO, SVAKO CE SE PREPOZNATI GDE PRIPADA.
E moj tupsone...
Od foruma do foruna i samo moliš i kukaš...
Trideset nickova imaš...A mozga nigde..
Iskreno, mene bi bilo sramota...Samo da bi te bilo sramota, prvo moraš da imaš obraz...e,tu je već problem...
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
89
Поени од реакции
119
Људи, где нам је Шота, јел' се вратио са Малдива?
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ja cu samo rec da svi vec imaju i skenere i tucet listi sad ko nema taj stvarno nek se i mani iptv i nek si plati,na sultanovci imate tocno oko aj 1000 i nesto maceva sta rade imate tamo tucet listi sto rade bolje nego placenih a da ne govorim o nekim forumima gdje ima na stotine tisuca listi .Na jednom ima tocno 400000 tisuca od jednog servera i nisu mac liste.Sad stvarno da neko trazi listu ne vidim razlog a jos veci da se nesto dijeli kad velim svi imaju sve.Sad dokle ce to ic cemo vidit.Macevi su sad in ali ali..,a liste na vise konekcija i ulaz u panele e to je vec privilegija jako malih broj ljudi a da se moze moze se
 
Член од
14 октомври 2019
Мислења
68
Поени од реакции
54
E moj tupsone...
Od foruma do foruna i samo moliš i kukaš...
Trideset nickova imaš...A mozga nigde..
Iskreno, mene bi bilo sramota...Samo da bi te bilo sramota, prvo moraš da imaš obraz...e,tu je već problem...
Ja trazim od ljudi. Od tebe nikad nista nisam trazio. U tome i jeste razlika izmedju coveka i necoveka.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286

Kajgana Shop

На врв Bottom