Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.516
Поени од реакции
1.180
Зошто ГИГА не работи на STB а работи на VLC?
Автоматски споено мислење:

ljudi traze skenere za validne macove a covjek moze naci sa ne validnim macom.E taj skener vrijedi a ne ovi nasi
човекот знае што бара..се разбравме
Автоматски споено мислење:

Marko,ako imaš neki mac nemora biti validan,ja ću ti pronaći
фала за инфото,,,,и идејата ) ....имам еден таков
 
Последно уредено:

Marko Cepenkov

Модератор
Член од
19 декември 2008
Мислења
1.516
Поени од реакции
1.180
На врв Bottom