Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 октомври 2016
Мислења
65
Поени од реакции
51
Pozdrav Svima !!!! Samo želim reći da sam se navikla na ove forume tako da mi nekad cijeli dan budu uključeni(par ovih glavnih foruma)Nickove sam već većinu skužila pod tim mislim znam otprilike tko je tko na forumima.Na Kajgani stvarno mogu reći da je većina za pomoći ja sam primjer.Sve sam skoro naučila sa Vašom pomoći i zato sam Vam ja i moja djeca zahvalni do neba.Da skratim npr ja ako mi je netko rekao da ne djelim tako je i bilo znači došlo je do toga da ne moram tražiti ništa sve zbog Vaše pomoći i opet ima ljudi koji recimo pošalju nešto nevjerovatno dobro i to je samo za mene i zato opet Toj nekolicini VELIKO HVALA i ako mogu išta učiniti da pomognem tu sam. Ali ne idu mi u glavu ovi što po cijeli dan samo traže i onda zbog takvih što puno toga traže a ne potrude se sami sve propada,prodaju,djele po drugim forumima,gasi se sve pa čak nekada i Kajgana..Želim Vam se zahvaliti za Vašu pomoć i Želim Vam ugodne Praznike Svima!!!!!! i da ako netko ima EPG neki dobar naš bilo bi lijepo opet bih Vam bila zahvalna svima
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Samo vi tako javno komentarisite kako sta radi, na koji nacin i u kojem uredzaju , pa cete vidjet sta cete gledat dok neplatite :) . Ti koji imaju servere da malo procitaju o ministri,udpxy , fluss i ostalim da nebabrajam , jos 10% clanova kajgane bi mozda imalo sta gledat a ostali ni molbama nebi uspjeli jer izvor je sve manji ! Samo nastavite javnu diskusiju pa cete vidjet koliko dugo jos .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom