Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Eto vec slikano nisam post napisao slika je vec tu :D sto mu nisi slikao na Pm? Sad se pitam ko se ovdje hvali? :D ti sve i da zelis neces moc slikat 4K dal u Vlc ili preko tv ... kako slikas sa Vlc tako mozes i tv sa 4K ali cvrc nece da moze kod tebe :D moze al ako ti neko slika i posalje sliku da ju okacis... i eto opet sam citiran nicim izazvan et.... samo ti slikaj ne ustrucavaj se meni ne smeta .....
Pozdrav
Sad si me raspizdio sad idem po novi mobitel i novi auto ima da si kupim cu ti slkat onda u 4k
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Kad već neko spomenu exenet, da li može neko da mi pošalje u poruku nastavke od nove s i tih novih kanala u exenet-u ili ako je neko voljan da mi kaže pun broj kanala u exenet udp listi (ja ih imam 320 ili 330 ne znam tačno), hvala puno ljudi

REŠIO SAM.
 
Последно уредено:

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Meni ako moze neko da posalje Exenet ali da bude cela lista, jedno desetak ART listi da traju do 2015. , naravno i ART podesen za STB sa desetak validnih MAC-ova, jedno dvadesetak TVViet naloga, da mogu par da prodam a sa par da se foliram i da slikam da svi vide...Sve bolje skenere naravno podesene da liste ispadaju kao kokice, bez validnih proxi-ja cu racunati kao da mi nije ni poslato, i ako moze jedno dvadesetak listi sa po 500 konekcija..ne mora 1000, ali da budu sve bolje liste sa EXYU kanalima...
Da ne zaboravim i jedno dvadesetak Netflix naloga ali da traju duugo...

Moram da dodam, ko mi posalje listu bez svih kanala Zadruge, Nove Sport, Nove S, Zvezda TV i slicno, vise mi nije prijatelj!

Inace, skromnost mi je vrlina, samo da znate... :) ;)
 
Последно уредено:
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Meni ako moze neko da posalje Exenet ali da bude cela lista, jedno desetak ART listi da traju do 2015. , naravno i ART podesen za STB sa desetak validnih MAC-ova, jedno dvadesetak TVViet naloga, da mogu par da prodam a sa par da se foliram i da slikam da svi vide...Sve bolje skenere naravno podesene da liste ispadaju kao kokice, bez validnih proxi-ja cu racunati kao da mi nije ni poslato, i ako moze jedno dvadesetak listi sa po 500 konekcija..ne mora 1000, ali da budu sve bolje liste sa EXYU kanalima...
Da ne zaboravim i jedno dvadesetak Netflix naloga ali da traju duugo...

Inace, skromnost mi je vrlina, samo da znate... :) ;)
Imas PM, sve je tu, i pohvalna je tvoja skromnost. Živio
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Meni ako moze neko da posalje Exenet ali da bude cela lista, jedno desetak ART listi da traju do 2015. , naravno i ART podesen za STB sa desetak validnih MAC-ova, jedno dvadesetak TVViet naloga, da mogu par da prodam a sa par da se foliram i da slikam da svi vide...Sve bolje skenere naravno podesene da liste ispadaju kao kokice, bez validnih proxi-ja cu racunati kao da mi nije ni poslato, i ako moze jedno dvadesetak listi sa po 500 konekcija..ne mora 1000, ali da budu sve bolje liste sa EXYU kanalima...
Da ne zaboravim i jedno dvadesetak Netflix naloga ali da traju duugo...

Inace, skromnost mi je vrlina, samo da znate... :) ;)
Da ne bi ja pitao , kad ti to sve posalju zamolio bi te da i meni sve to proslijedis.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286

Kajgana Shop

На врв Bottom