Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Ja cu izgleda morati drugacije ... ovako

@bojannds u четврток во 12:41 poslao ti liste sa exyu neke pukle nakon par sati ja to ne mogu da znam ... i od tog servera kom sam slao po par lista ista stvar .... nasao ti zamjenu danas poslao 13 lista sa exyu drugog servera na Pm ali... pogledam Pm od 4 ноември 2019 i sta vidim ?? 4 liste koje sam ti poslao jednu odma skinuo probao radi i poslao ti Pm sa slikom da lista radi ....

@Andre59 kod tebe malte ne ista stvar poslao ti 3 liste sa exyu i DE kanalima koje trazis 23 октомври 2019 prvu listu sad skinem probam lista radi i tebi sam poslao na Pm slikovito da lista radi a 25 ноември 2019 trazis ponovo listu

Tvoj tekst
Da nemas slucajno neku listu Ex Yu ( sa Njemackim kanalima)

dal je to Ok ? a ponovo mi trazite liste ... cudna rabota..

Pozdrav
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Zbog Starbucksovih postova ja danas ukljucio masinu za drimove posle duuugoo dugo vremena i bas fino.
Nisam znao da dole kod mene (Srbiji) toliko ljudi imaju dream boxove
Ja reko ma gde drim boxovi skupe igracke kad ono pola Srbije koristi te boxove.Ma kakva kriza kakvi bakraci

Samo da se zna nikad nisam niti cu uzeti neku listu iz dreama sa ex yu prostora
 
Член од
13 март 2010
Мислења
378
Поени од реакции
480
колкава брзина на нет треба за да можиш да ги гледаш овие dreambox-овите? дури и SD каналите кочат, до интернетот е то или лош box?
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
колкава брзина на нет треба за да можиш да ги гледаш овие dreambox-овите? дури и SD каналите кочат, до интернетот е то или лош box?
vlasniku drima je los upload, zato imas problema, ako je tebi net barem 20Mbps
 

Kajgana Shop

На врв Bottom