Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Sad mi palo na pamet......a nisam za comp...

Danas sam probavao par lista ... jedna od njih je domaca koju sam ne tako davno dobio ovdje od nekog.... da nebi isao sta znam koliko unzad sa Pm da bi doznao ko mi je listu poslao moze neko od vas da provjeri? Mali vas je Broj .... mozda znate koju listu ste mi poslali a sad ne radi... nisam je ni gledao... cisto da znam...
Hvala
Pozdrav
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Opet kazem nemojte mi slati pm. pun mi je inbox zahteva za liste, nisam za kompom trenutno, kad budem ukljucio bice i listi... Razumite, ljudi :) nemogu visiti za kompom po ceo dan.... Bice svega, polako.... ;)strpite se malo... Pozdrav...
 
Член од
17 февруари 2015
Мислења
94
Поени од реакции
54
Sad mi palo na pamet......a nisam za comp...

Danas sam probavao par lista ... jedna od njih je domaca koju sam ne tako davno dobio ovdje od nekog.... da nebi isao sta znam koliko unzad sa Pm da bi doznao ko mi je listu poslao moze neko od vas da provjeri? Mali vas je Broj .... mozda znate koju listu ste mi poslali a sad ne radi... nisam je ni gledao... cisto da znam...
Hvala
Pozdrav
od mene nije ja cekam ako bi hteo udeliti jednu
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Opet kazem nemojte mi slati pm. pun mi je inbox zahteva za liste, nisam za kompom trenutno, kad budem ukljucio bice i listi... Razumite, ljudi :) nemogu visiti za kompom po ceo dan.... Bice svega, polako.... ;)strpite se malo... Pozdrav...
bio sam malo na vazduhu, mogu li sad dobiti listu :P
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.119
Kad bi ja bio Марко М. Цепенков Ц. "svi bi bili bili za svojim comp"...
 
Член од
26 мај 2018
Мислења
208
Поени од реакции
162
I koga ce dobijat ban na nekoj forum ,placat ovde na Kajgana ko nekoi pi...:(
Kako samo ovde se ponasaat :mad:
A pa nedaj boze u Vip da gi pustis :neetaka:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom