Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Dino-Juve

Juve Per Sempre
Член од
20 октомври 2005
Мислења
1.147
Поени од реакции
458
софтвер за скенирање на ип лити и мак адреси во пм молам?
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
416
Поени од реакции
502
Necu namjerno da mu kazem naziv inace cijena mu 20 dolara premium :angel: :aplauz:
Автоматски споено мислење:


skini 20 dolara a ne kapu:D
znam koji je,plaća se bitcoinom,jel tako
Necu namjerno da mu kazem naziv inace cijena mu 20 dolara premium :angel: :aplauz:
Автоматски споено мислење:


skini 20 dolara a ne kapu:D
plaća se bitcoinom ,jel tako?
 
Член од
17 април 2018
Мислења
182
Поени од реакции
99
Malo da se pohvalim, nisam dugo ;-)
Trenutno u STB-u 120 stalker portala.
Skuzio sam da poneki portali povremeno rade fantasticno, a ponekad ti isti prekidaju (razlog je poznat)
Poneki rade fenomenalno, a poneki trzaju non-stop.
Svih 120 portala sam pokupio na netu u zadnjih godinu i pol dana, znaci nikakav skener, samo volja i trud, i naravno neprikosnovena Google trazilica ;-)
Ugodno gledanje.
Za 16 dana dodatnih 40, znaci trenutno 160 ;-)
Za one koji jos uvijek ne znaju, a trebaju MAC i ne da im se moliti raznorazne ikone, navratite:
 
Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Oni koji ne znaju a trebaju MAC, dobiju ovdje i ovakvim slicnim mjestima. Da su bili ti sceneri na prodaju i dostupni prije nesto manje od godine, bila bi dobra zarada a ovako i oni ce prdnuti u shashu uskoro. Drugi nacini uzimanja podataka su vec u toku dok mac-ove polako sahranjujemo...:)
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Dozvoljeno je 0 macova, tako da se ne pravi pametan, i ti i ovaj koji "hajuje" macove sa OpenBullet-om..
tesko da ti on banuje sa open buletom stvar je u tome sto niko od njih nezna ni da ga normalno pokrene kamoli da hakuje
Автоматски споено мислење:

tesko da ti on banuje sa open buletom stvar je u tome sto niko od njih nezna ni da ga normalno pokrene kamoli da hakuje
nema ti on
My Configs Pack + Ekskluzivni dodaci
 
Член од
5 мај 2017
Мислења
63
Поени од реакции
77
Dobro vece svima
Imam jednu molbu od Vas dobrih ljudi..
Jel ima tko kakvu exyu listu sa filmskim kanalima tipa Hbo,Cinestari,Fox,Axn na dulji rok da nije javna??Za udijeliti na pm..Nemam sto gledati...Unaprijed Hvala..
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
514
Поени од реакции
577
tesko da ti on banuje sa open buletom stvar je u tome sto niko od njih nezna ni da ga normalno pokrene kamoli da hakuje
Автоматски споено мислење:

nema ti on
My Configs Pack + Ekskluzivni dodaci
Kenane ne jedi govna, prije koji mjesec si trazio liste i sad kad kupio te ske ere ponizavas ljude. Tipicno za b.... U!
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
Kenane ne jedi govna, prije koji mjesec si trazio liste i sad kad kupio te ske ere ponizavas ljude. Tipicno za b.... U!
majmune sta sam kupio jeli te to otac tako vaspito da se ponasas
Автоматски споено мислење:

majmune sta sam kupio jeli te to otac tako vaspito da se ponasas
da ista imam ovde ima dosta dobrih forumovaca svima njima bih liste podelio zato gledaj svoja posla
 

Kajgana Shop

На врв Bottom