Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Nije ni reko da mu smeta, nemojte covjeka provocirat bez veze, samo je reko da mu se prevede a vi tumacite kako hocete i mrzite ljude, vas karakter
Jedino ko mrzi koja je bas on. Dodje na forum koji je iz zemlje u kojoj je cirilica zvanicno i sluzbeno pismo i ovde sere i provocira sa tim kako to ne razume i kako treba da mu se prevede. Sreca da ovaj forum nije iz HR inace bi ga lupao cekicem kao sto inace radite sa citrilicnim pismom po "lijepoj vasoj" i onda govoris o nekoj mrznji.

Da se ne uvrede pojeidni likovi koji su ok stvarno, likovi kao on su srecom izolovan slucaj. Ozbiljno razmisljam da pocnem pisati cirilicom a isto apelujem i na druge.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Jedino ko mrzi koja je bas on. Dodje na forum koji je iz zemlje u kojoj je cirilica zvanicno i sluzbeno pismo i ovde sere i provocira sa tim kako to ne razume i kako treba da mu se prevede. Sreca da ovaj forum nije iz HR inace bi ga lupao cekicem kao sto inace radite sa citrilicnim pismom po "lijepoj vasoj" i onda govoris o nekoj mrznji.

Da se ne uvrede pojeidni likovi koji su ok stvarno, likovi kao on su srecom izolovan slucaj. Ozbiljno razmisljam da pocnem pisati cirilicom a isto apelujem i na druge.
E baš tako ! Ama svaka ti je zlata vredna!
I slažem se sa tobom, ovde na forumu ima X lHrvata koji su časni i pošteni , i nikad nisu ništa komentarisali zato što ne mrze!
On otvoreno mrzi i zato sam ga i prozvao da ako mrzi, menja forum!
Isto važi i za ostale koji ga podržavaju , ma koje nacionalnosti bili!!!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Sad ono slucajno, ja sam hrvat po nacionalnosti pa se osjecam osobno prozvan ovom gore prepiskom, ali tu ima budaletina svih profila i nacionalnosti koji lupaju puno vece gluposti od toga ko pise kojim pismom. Ono sto meni nije jasno je kakve to sve skupa veze ima sa iptv, jbg.:(:toe:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Sad ono slucajno, ja sam hrvat po nacionalnosti pa se osjecam osobno prozvan ovom gore prepiskom, ali tu ima budaletina svih profila i nacionalnosti koji lupaju puno vece gluposti od toga ko pise kojim pismom. Ono sto meni nije jasno je kakve to sve skupa veze ima sa iptv, jbg.:(:toe:
hebes salatu, ako se malo ne zacini ! :D
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Sad ono slucajno, ja sam hrvat po nacionalnosti pa se osjecam osobno prozvan ovom gore prepiskom, ali tu ima budaletina svih profila i nacionalnosti koji lupaju puno vece gluposti od toga ko pise kojim pismom. Ono sto meni nije jasno je kakve to sve skupa veze ima sa iptv, jbg.:(:toe:
Ako se osecas tvoj problem, ja sam napisao na koga se post odnosi, i ja se osecam uvredjeno kad neko provocira kao on a ono je ocigledna provokacija. Kakve veze ima sa IPTV? Pa pitaj njega jbg.

Jebe mi se ko je hrvat, srbin, musliman, imam ih sve na skajpu i super se slazemo, ma, gde super, odlicno..
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Sad ono slucajno, ja sam hrvat po nacionalnosti pa se osjecam osobno prozvan ovom gore prepiskom, ali tu ima budaletina svih profila i nacionalnosti koji lupaju puno vece gluposti od toga ko pise kojim pismom. Ono sto meni nije jasno je kakve to sve skupa veze ima sa iptv, jbg.:(:toe:
Kljuki što se mene lično tiče, ne treba da se osećaš prozvan!
Ti spadaš u normalne!
To se ticalo onih nenormalnih,baš kao što je i Gargamel naveo!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
hebes salatu, ako se malo ne zacini ! :D
Ma sve pet, ali na svim forumima ukljucujuci i ovaj postoje teme u kojima se ljudi mogu nadjebavati po tom pitanju, zasto se konstantno siluje tema koja je namjenjena necemu drugom i u kojoj ljudi zele saznati neke druge stvari, jebe im se zivo ko pise kojim pismom ili kakve politicke stavove zastupa. Ovdje ljudi zele dobiti listu koju mogu pogledati navecer kad dodju sa posla, jebe im se zivo da li je na cirilici ili latinici.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jedino ko mrzi koja je bas on. Dodje na forum koji je iz zemlje u kojoj je cirilica zvanicno i sluzbeno pismo i ovde sere i provocira sa tim kako to ne razume i kako treba da mu se prevede. Sreca da ovaj forum nije iz HR inace bi ga lupao cekicem kao sto inace radite sa citrilicnim pismom po "lijepoj vasoj" i onda govoris o nekoj mrznji.

Da se ne uvrede pojeidni likovi koji su ok stvarno, likovi kao on su srecom izolovan slucaj. Ozbiljno razmisljam da pocnem pisati cirilicom a isto apelujem i na druge.
majke ti ne seri kvake aj pisi sta oces bar necu citat vise sranja
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ma sve pet, ali na svim forumima ukljucujuci i ovaj postoje teme u kojima se ljudi mogu nadjebavati po tom pitanju, zasto se konstantno siluje tema koja je namjenjena necemu drugom i u kojoj ljudi zele saznati neke druge stvari, jebe im se zivo ko pise kojim pismom ili kakve politicke stavove zastupa. Ovdje ljudi zele dobiti listu koju mogu pogledati navecer kad dodju sa posla, jebe im se zivo da li je na cirilici ili latinici.
samo sam se nasalio sa mentalitetom veceg broja clanova foruma :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom