Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Ljudi,nemoj da vas zamajavaju sa tim da sami pravite config za te skenere,nije to bas lako,onaj sto vam kaze zagrijte stolicu pa napravite sami taj te navodi na pogresnu stranu ,jer ako neko nemoze da nadje sam sebi listu od svih ovih mac_ova a ima ih na hiljade sto je objavljeno odje i kod sultana u zadnjih pola godine onda ne treba da ide na veci nivo.
I taj config za mac sto se spominje a imam ga i ja ,nije svak za sebe pravio,vec ga je napravila jedna osoba i podijelila grupi ljudi oko sebe,nemojte da mislite da su odje sve hackeri, jedan ili dva znaju nesto vise a ostali su samo prepisivaci..
Gresis Crnogorac ja sam sebi napravio config na osnovu nekih drugih configa
Nije kao originalni jer taj originalni je unikat niko nema takav ali nalazi ono sto mi treba
A za ostalo sto si rekao to je u stvari potvrda mojeg posta gore jer sam ja rekao da 99% hvalisavaca ne znaju za config a ti si bio malo radikalniji pa si napisao surovu istinu prepisivaci
 
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
A pogledaj ovog zverka

Iskreno za ove pare ja sam do jaja prezadovoljan kako radi iako je na Android 7.1.2 izašao je update na Android 9 i i dalje radi super, a ako loviš nešto jako onda vidi onaj beelink on je zver, i drži se AMLOGIC čipova, sve ostalo je sr....
Beelink
Mozes li mi dati adresu da abdejtujem x96 na android 9 ovaj mi je u kujni hvala
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Член од
24 јули 2019
Мислења
344
Поени од реакции
211
jesam radio sam sistem na par njih
Автоматски споено мислење:

hvala ti na sistemu
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo svima na čatu koliko vas ima. ako moze jedan Link sa exyu list i da ima sportske Kanäle...molim ve pravite mi na PM..
 
Член од
17 март 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
[QUOTE = "Gargamel83, Beitrag: 8787423, Mitglied: 84762"]
[/ Spoiler

[/ spoiler]

Ono cad nadjes betreffen 1000 Listen von najajaceh Servern, insgesamt 3.600 Server, und keine Verwendung in OB n Storm nur stari dobri wget .. Also hier ist die Heilung ..
[/ QUOTE]
posdrav dobri ljudi, das war diese liste der pp. hvala
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
nijedna ti neradi jesi se pitao sto
Nije njemu cilj da te liste rade nego da krepaju...
Bitno je da je on to objavio javno...
Da je želio da rade poslao bi ih nekome na pvt...
Ovako se pohvali da on to može iskopat i misli da je faca...
Svako tko ima vremena može instalirat program i skrenirat i tražit liste...
Neki to rade iz hobija kao što je jednom neko rekao kao neki "robin hood"
Posude od onih koji imaju i "šapnu" onima koji nemaju...
A zna se da je lista osuđena na propast kad ju ovako javno objavi pa imala ona i 1000 konekcija krepat će...
Hvala svima koji mi ponekad "šapnu" neku dobru listu!
Pozdrav!
 
Член од
16 ноември 2019
Мислења
23
Поени од реакции
56
Neki to rade iz hobija kao što je jednom neko rekao kao neki "robin hood"
Posude od onih koji imaju i "šapnu" onima koji nemaju...
Hehehehe … svaka cast drug ….
Ova ti je recenica ekstra … cuj "sapnu" … gde se samo Toga setio :)
Kao da si Dostojevski ;)
A inace slazem se sa tobom u potpunosti, sve sto si napisao !
Pozzz..
Автоматски споено мислење:

Dobro jutro drug, tebi i svim forumasima !
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Neko je trazio open bulet ,ima ga svugda ali sta ces sa njim bez odgovarajuceg configa ne sluzi nicemu.E,sad za config da se napravi pogotovu MAC config koji svi zele treba dobro zagrejati stolicu
Cak i ljudi kpji su pravi programeri koji zaradjuju brdo novaca ako nisu upoznati sa tematikom ne migu tako lako ili uopste da napisu config
Ovde od ovih hvalisavaca koji su se mucili godinama pa sad kao znaju nesto siguran sam da 99% njih ne zna da napise config
Jedino za koje sigurno znam da znaju posto sam video mojim ocima a tu ne racunam ove sa sf su Kljuki i naravno jos jedan koji je uneo revoluciju u mac skeniranju po meni trenutno najnajbolji u iptv ali covek ne zeli da se eksponira
Sem ove dvojice ovde su ovi ostali samo hvalisavci sto se tice pisanja configa
Naravno ponavljam sf ne racunam jer ne poznajem ljude sem Saskona i Sote
A ako nesto za mene pitate ja imam sve confige i cak jedan moj i nije los trudi se
To to sami hvalisavci hahah dobro si napisao znaci i sota tu spada hahahah po tvojem pisanju.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Pa nije ih ostavio da bi vam radile vec da bi im silovali server.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 

Kajgana Shop

На врв Bottom