Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 март 2010
Мислења
280
Поени од реакции
346
Од која причина листа со повеќе конекции почна сама да ми менува канали?
 
Член од
25 септември 2017
Мислења
22
Поени од реакции
6
Од која причина листа со повеќе конекции почна сама да ми менува канали?
ако гледаш со влц уклучи лооп
Автоматски споено мислење:

Koj e noviot server za fast.iptv.cab ? Fala
 
На врв Bottom