Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
26 октомври 2019
Мислења
267
Поени од реакции
559
Ne znam od kakve je koristi lista koja traje dan dva?Plus,verovatno trza kao yugo45

Член од
24 септември 2019
Мислења
1.220
Поени од реакции
2.027
Eto, vidis, ima dosta nezahvalnih ljudi ! Kazu, sta ce im lista koja traje par dana ! :confused:

Член од
26 октомври 2019
Мислења
267
Поени од реакции
559
15 dana i dan dva nije isto:) Listu das kome ti mislis da mu stvarno treba.Evo npr.meni:)
Автоматски споено мислење:

@Starbucks1
Salim se.Ja imam jednu listu,koju sam dobio od zokaniko,koja jos radi i ne treba mi druga.Ne hvalim se okolo,cutim i gledam dok moze:)

Член од
24 септември 2019
Мислења
1.220
Поени од реакции
2.027
15 dana i dan dva nije isto:) Listu das kome ti mislis da mu stvarno treba.Evo npr.meni:)
Автоматски споено мислење:

@Starbucks1
Salim se.Ja imam jednu listu,koju sam dobio od zokaniko,koja jos radi i ne treba mi druga.Ne hvalim se okolo,cutim i gledam dok moze:)
Pametno i korisno, poslao sam ti listu ! ;)

Последно уредено:
Член од
14 октомври 2019
Мислења
68
Поени од реакции
54
lista koju sam dobio od Sote juce je mnogo dobra i stabilna. Nadam se da ce trajati onoliko koliko je predvidjeno.

Член од
10 јули 2010
Мислења
2.792
Поени од реакции
3.634
lista koju sam dobio od Sote juce je mnogo dobra i stabilna. Nadam se da ce trajati onoliko koliko je predvidjeno.
3 liste ;) ne sad da se hvalim ali... po meni jedan od servera koji ispunjava obecano ;) to sam napisao neki Dan jer se radilo bas o tom serveru ... listu sam poslao mislim da je bio Juni 2019 i rok je bio do 09.2019 ... provjerio listu i dotican produzio do 04.2020-te ...ako ti stane ima zamjena ;) ................................

Pozdrav

На врв Bottom