Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 март 2019
Мислења
196
Поени од реакции
275
nije baš tako
nerado proturječim ali stvari stoje drugačije
netflix se hakira i dalje bez problema ali sa adekvatnim alatima i posebnim proxy
gazda ne dobiva nikakav mail da drugi gleda....
govorim iz svojeg primjera jer sam dao svoj account prijatelju i ništa mi nije došlo
osim toga na drugom uređaju koristim haknuti acccount i gledam bez problema

Ti si poseban slučaj koliko ja vidim.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
[ MusaMe напиша
E sad kako da pomognes nekog ko zeli nauciti skenirati a on sutradan objavi sve na nekom javnom forumu. Riziko je nekom nesto pokazati, ova deca sve useru sa njihovim dokazivanjima]


Upravo to.. Bune se kao nitk8 im nepomaze a kad im pomogneš, sve useru.. Koda su otkrili toplu vodu..
Tebe postujem i ovo nije protiv tebe,ali ovog puta se ne slazem sa tobom.Naime pa vecina tih koja ima alate inicira to sa svojim javnim slikanjem i hvaljenjem,pa kad im se trazi onda traze razloge i opravdanja da ne daju I opet javno.E to ne razumem,imas ok.. ne das tvoja volja i opet ok..cemu onda potreba za pravdanjem i to opet javno.Stoji i da je par pojedinaca izigralo poverenje naglasavam par .. a ovakvim postovima sve ostale clanove koji nemaju a to je oooogromna vecina stavljate u isti kos to jest pretpostavljate da su svi isti.I da ovakva prepiska je u redu za PP ali mislim da ne prilici forumu.

Pozz.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Na ovom forumu ima toliko informacija da vecina mogu da pronadu bar jednu vazecu listu na ovaj ili onaj nacin.
Slazem se da sam ja mogao da posaljem ono sto sam napisao na PM i da bi to bilo mnogo bolje.
Ali ako sam ja ovako mator kao sto jesam mogao da pohvatam sta i kako (bar jedan mali dio koji je dovoljan za mene) sta da kazem o omladini koja kopca 5 puta brze od mene.
Na sve to ono uputstvo se moze naci na drugim forumima javno i nije nikakva tajna.

pozdrav i svako dobro svim clanovima Kajgane
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Член од
9 септември 2019
Мислења
76
Поени од реакции
60
Bolje je i da se nema neki alat ili cfg nego da sve postane javno.Priznajem ja nemam cfg ali ne zelim da takva stvar bude upropascena.
 
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398

Kajgana Shop

На врв Bottom