Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.355
Поени од реакции
3.130
имаш проверено за достапни ажурирања на софтвер?
Работата е во тоа што порано имаше нон - стоп ажурирања....сега веќе пола година нема ниедно ажурирање...барам ажурирања и мануелно ама пак ништо....
 
Член од
12 февруари 2016
Мислења
313
Поени од реакции
381
Работата е во тоа што порано имаше нон - стоп ажурирања....сега веќе пола година нема ниедно ажурирање...барам ажурирања и мануелно ама пак ништо....
Mnogu si Skrt so slikive.Eve sliki kako e setingot od aplikacijata Smart Iptv kaj mene.
Ako vo setingot na aplikacijata postavam na NC MPEG ili NC AUTO crvenoto kopce gubi funkcija da pokazuva
Subtitles, isto taka ako e namesteno na vebos pokazuva rezolucija na kanalot a ako e na NC MPEG ili NC AUTO
pokazuva kolku internet vlece kanalot,Ako postavam hls Mode ON togas kanalite edvam gi tera(koci).Vo setings na televizorot namesto zemja na emitiranje Makefonija postavi
Rusija ili Litva mislam i toa imase nekakva vrska,malu sum zaboravil.Mora da imas nekoi skrieni opcii na
daljinskoto.Plavoto kopce i zoltoto??



20190720_161925.jpg 20190720_162125.jpg 20190720_172622.jpg
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
pa sta ce mi to smece od 1 konekcija
nisma ja skupljac ili ljubitel takvih strimovai ad imaju neograniceno opet ne gi gledam no gi smao cuvam vama da vam dam
Nema to veze dal je smece ili ne dal ima 1 konekcija ili 100 itd... nego ti to ne znas naci i nemas u tom je poenta ... kad nesta ne mozes i nije u tvojoj moci napises da je smece to je tvoj odgovor ... ujedno da kazem mnogo tog sto si stavio odavno se znalo za to ... kako serveri tako i mac adrese ... itd.... drzis se standarda dal servera dal panela i tom slicno e sad .. kad bi ti ja napisao da imam vise od 100 stalkera a broja iskeniranih lista ne znam Broj .... za 80% tog nisi nikad cuo a ni neces a druga stvar imas nekog ko ti daje info od sveg tog sto stavljas.... sam nisi svoj majstor toliko od mene .....;)

Pozdrav
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.355
Поени од реакции
3.130
Mnogu si Skrt so slikive.Eve sliki kako e setingot od aplikacijata Smart Iptv kaj mene.
Ako vo setingot na aplikacijata postavam na NC MPEG ili NC AUTO crvenoto kopce gubi funkcija da pokazuva
Subtitles, isto taka ako e namesteno na vebos pokazuva rezolucija na kanalot a ako e na NC MPEG ili NC AUTO
pokazuva kolku internet vlece kanalot,Ako postavam hls Mode ON togas kanalite edvam gi tera(koci).Vo setings na televizorot namesto zemja na emitiranje Makefonija postavi
Rusija ili Litva mislam i toa imase nekakva vrska,malu sum zaboravil.Mora da imas nekoi skrieni opcii na
daljinskoto.Plavoto kopce i zoltoto??



Прегледај го приврзокот 212882 Прегледај го приврзокот 212883 Прегледај го приврзокот 212884
Кај мене земја е UK бидејќи користам napster....утре ќе тестирам со Русија и ќе видам....инаку за копчињата....се имам испробано...и ништо....а апдејти зашто нема подолго време стварно не знам...[DOUBLEPOST=1563653712][/DOUBLEPOST]Закон за музика :
Се што е ново, директно на смарт тв ти доаѓа...[DOUBLEPOST=1563654077][/DOUBLEPOST]P.S.Плавото копче е за групи на канали, а жолтото за распоред...а-з и обратно...
...плус мануелно ја адејтирав smart iptv app со најновата верзија....
 
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
nemoj se i ti barem parviti kao ovi za u penzija nabroj neki ljudi koi su mi to sve sto sma do sad postavljao davali ili pa nesto pokazali akko i sta treba ad se radi kad znas sam ili znate ad od nikoga nisma nista trazio da mi pokaze ili dadne sve sam sam naucio i stekao a ne kao vas neki sto su placali neke leve programere tako zvani ad im nesto sto vise od sami vas znaju napravu i sad to meni da pises sramota na tvoje godine valjad nisi se izopacio kao i ostali njih znam ko ste sta ste i kakvi ste
a neko bolje ili vise nesto od vas zna vi ga p[rimite u narucje dok vam to ne oda a posler ga eliminirate na svaki mozan nacin sto ste mu uradili na vampir ili on vama priznaj pred ljudima nek vidu sa kakvi bolesnici su se uhvatili u kolo ali to kolo ima i svoj kraj kao i pocetak sto ima
to vam najvise smeta sto neko mozda isto ili bolje od vas zna i nista vise
sto niste objavili kao nekada sve ovo sto sma stavio no sad vam palona pamet da komentirate kako vi imate sve odavno malo sutra nego koristite prilika smao kako bi nseto novo doznali lesinari
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
nemoj se i ti barem parviti kao ovi za u penzija
Jok ja ... nemam ja sa tim nista bas nista ;)
nabroj neki ljudi koi su mi to sve sto sma do sad postavljao davali ili pa nesto pokazali akko i sta treba ad se radi
To si ti sam napisao da postavljas ovdje sto ti kazu tj. dobijes .. nisam ja to napisao nego ti ;)
sve sam sam naucio i stekao a ne kao vas neki sto su placali neke leve programere tako zvani ad im nesto sto vise od sami vas znaju napravu i sad to meni da pises sramota na tvoje godine valjad nisi se izopacio kao i ostali njih znam ko ste sta ste i kakvi ste
Znas kako se kaze ko se pravda tu ima istine ... za moje tvrdnje ;) ....... ja nisam nikad nikome nista platio i ne pada mi na pamet ;) .. nije me sramota mojih godina ako vodim dijalog i kazem svoje misljenje ;) subjektivno ... a ti treba da razlikujes dobro od loseg a ne svaki put kad se pojavis mislis da si izmislio toplu vodu i opet to je moje subjektivno misljenje a drugo kad se pojavis sa tvojim nekim pretnjama ja se bas slatko :D:D:D:D:D:D i jos nesta nisi u stanju da nadjes od jednog servera druge servere nego se zakacis za jedan server kao pijan plota i mlatis praznu slamu jer... ima ljudi bas majstora u ovim vodama pa se ne kurc*e ;) .... citam sta pises i nekad imam utisak da si bas dijete ;) barem se tako ponasas ;) a sta ces stavit javno prodje mimo mene ... ;) da dodam meni kazes
sramota na tvoje godine
a ti ljude nazivas
nek vidu sa kakvi bolesnici su se uhvatili u kolo
koje ne poznajes ;) pa se pitam na osnovu tvog izlaganja kad tako sad moram da kazem ko je od nas dvojice bolestan ??? nije ti prvi put da vrijedjas i prozivas ljude ;) ... kacis se ovdje sa par ljudi kao sto je @zokiniko tjeras nekakav inat i sta reci ? nista bas nista ;) nesta sam napisao e sad kako ces ti to shvatiti na tebi je ;) e da mogu da ti slikam svasta nesta sto nikad nisi vidio a ni cuo da postoji dal .m3u dal .m3u8 dal mpegts dal udp dal .ts i ostalo i sta ? nista svemu dodje Kraj dal sa tobom ili bez tebe eto toliko ;)

Pozdrav
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
Nema to veze dal je smece ili ne dal ima 1 konekcija ili 100 itd... nego ti to ne znas naci i nemas u tom je poenta ... kad nesta ne mozes i nije u tvojoj moci napises da je smece to je tvoj odgovor ... ujedno da kazem mnogo tog sto si stavio odavno se znalo za to ... kako serveri tako i mac adrese ... itd.... drzis se standarda dal servera dal panela i tom slicno e sad .. kad bi ti ja napisao da imam vise od 100 stalkera a broja iskeniranih lista ne znam Broj .... za 80% tog nisi nikad cuo a ni neces a druga stvar imas nekog ko ti daje info od sveg tog sto stavljas.... sam nisi svoj majstor toliko od mene .....;)

Pozdrav
sota pusti konja nekonta on nista[DOUBLEPOST=1563657277][/DOUBLEPOST]
nemoj se i ti barem parviti kao ovi za u penzija nabroj neki ljudi koi su mi to sve sto sma do sad postavljao davali ili pa nesto pokazali akko i sta treba ad se radi kad znas sam ili znate ad od nikoga nisma nista trazio da mi pokaze ili dadne sve sam sam naucio i stekao a ne kao vas neki sto su placali neke leve programere tako zvani ad im nesto sto vise od sami vas znaju napravu i sad to meni da pises sramota na tvoje godine valjad nisi se izopacio kao i ostali njih znam ko ste sta ste i kakvi ste
a neko bolje ili vise nesto od vas zna vi ga p[rimite u narucje dok vam to ne oda a posler ga eliminirate na svaki mozan nacin sto ste mu uradili na vampir ili on vama priznaj pred ljudima nek vidu sa kakvi bolesnici su se uhvatili u kolo ali to kolo ima i svoj kraj kao i pocetak sto ima
to vam najvise smeta sto neko mozda isto ili bolje od vas zna i nista vise
sto niste objavili kao nekada sve ovo sto sma stavio no sad vam palona pamet da komentirate kako vi imate sve odavno malo sutra nego koristite prilika smao kako bi nseto novo doznali lesinari
nismo objavili jer nismo onji ko ti da unistavamo sreca pa nemas pojma sta se ima hhehe konju
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
niko mi nista nije dao pa nek ima i boljih majstora od mene to ne mi smeta ni najmalo vama to smeta posto su bolji od vas
i nima se molite za pomos aposle tu izigravate da imate sve i svasta pagde su vam te majstore ad postavu nesto sto vredi ili ne vredi i zasto se uopste kriju sto ne izadju na videlina
nego vas pustaju vas kao verni psi cuvari da samo lajete tu bez vrska a dva posto skolo nemate za ovo sto slikate ili navodno delite sad liste s a1 konekcija :)
imajte jos vise od toga kad skupljate i za zimnica li gi cuvate
kude su vam te majstore sto ih ne ispustate od usta svaki put kad dodje do rasprava
eto tvibadao sma vam ne ste ni jedan coravi mac objavili a svi ste ga skenirali
i to znaci da imate sad sve od njega a to sto ste nasli to imam i jas ali ne za dugo ce ad imate
i opet ke trazite


nego vi meni kazite zasto vam moje objave smetaju zar to nije deo iptv
strimova ili ja gresim to jso niko od vas nije mi objasnio nemora an slozen nacin na prost ali prosiren
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
niko mi nista nije dao pa nek ima i boljih majstora od mene to ne mi smeta ni najmalo vama to smeta posto su bolji od vas
i nima se molite za pomos aposle tu izigravate da imate sve i svasta pagde su vam te majstore ad postavu nesto sto vredi ili ne vredi i zasto se uopste kriju sto ne izadju na videlina
nego vas pustaju vas kao verni psi cuvari da samo lajete tu bez vrska a dva posto skolo nemate za ovo sto slikate ili navodno delite sad liste s a1 konekcija :)
imajte jos vise od toga kad skupljate i za zimnica li gi cuvate
kude su vam te majstore sto ih ne ispustate od usta svaki put kad dodje do rasprava
eto tvibadao sma vam ne ste ni jedan coravi mac objavili a svi ste ga skenirali
i to znaci da imate sad sve od njega a to sto ste nasli to imam i jas ali ne za dugo ce ad imate
i opet ke trazite


nego vi meni kazite zasto vam moje objave smetaju zar to nije deo iptv
strimova ili ja gresim to jso niko od vas nije mi objasnio nemora an slozen nacin na prost ali prosiren
daji konju na pm i nema problema prestsani unistavati ,sve sto si objavio je mrtvoi nakon sat dva[DOUBLEPOST=1563658811][/DOUBLEPOST]
priznajte da svi sad trazite tviba ili onaj mojkanal[DOUBLEPOST=1563651409][/DOUBLEPOST]pa sta ce mi to smece od 1 konekcija
nisma ja skupljac ili ljubitel takvih strimovai ad imaju neograniceno opet ne gi gledam no gi smao cuvam vama da vam dam
taj tv ba je mnogo ljudi ovdje gledaloi nadje se konj da to ljudima upropasti kazem ti kasnis dvije godine skoro i neprdi vise
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
Da ti objasnim na jednostavan način, da i ti možeš shvatiti. Forumi ovog tipa postoje da se ljudima pomogne gledati. Ako ja ili bilo ko drugi podjeli ljudima liste a ti iste te objaviš javno ti se sereš na trud tih ljudi a onima koji su gledali činiš zlo. Većina nas ima na hiljade lista a nije uništila ni jednu, neko ih gleda i nije ljudski. To je osnovni razlog, potrudi se da te ljudi zapamte po dobru a ne kao
seronju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa eto dao sma im sta treba a nisu ni jedan mac postavili ili usrer pas od bilo sto sam objavio cuvaju i to ti nazivas ljude ma to su tisamo grebatori koi stite ono sto nadju
a na privat se pravu svi ad nemaju nista sta ad gledaju pakoga tu farbaju ljudi mene ili vas sto su vas navikli na izvoli
nea tu vise izvoliako zelite delite na privat ja delim ovako su me ucili podeli sto imas na javno pa nek se svi raduju
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
pa eto dao sma im sta treba a nisu ni jedan mac postavili ili usrer pas od bilo sto sam objavio cuvaju i to ti nazivas ljude ma to su tisamo grebatori koi stite ono sto nadju
a na privat se pravu svi ad nemaju nista sta ad gledaju pakoga tu farbaju ljudi mene ili vas sto su vas navikli na izvoli
nea tu vise izvoliako zelite delite na privat ja delim ovako su me ucili podeli sto imas na javno pa nek se svi raduju
nerk se svi raduju jedan sat heheh jesi za sprdnju
 
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.407
Поени од реакции
2.296
pa eto dao sma im sta treba a nisu ni jedan mac postavili ili usrer pas od bilo sto sam objavio cuvaju i to ti nazivas ljude ma to su tisamo grebatori koi stite ono sto nadju
a na privat se pravu svi ad nemaju nista sta ad gledaju pakoga tu farbaju ljudi mene ili vas sto su vas navikli na izvoli
nea tu vise izvoliako zelite delite na privat ja delim ovako su me ucili podeli sto imas na javno pa nek se svi raduju
Ko god da te je učio ništa te nije naučio. Jadno stvorenje koje žudi da ga neko voli a kad ne može daj šta daš, uništi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom