Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
nemu radu mac adrese na milos kakva sramota od moje strane etokoliko cita neko moje postove ili zelite sve na gotovo mogu i davam dam to ali steta ako i sam stalker stane onda stace da radite
Pa stvarno neradi,sto bi te lagao...pise blocked
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
173
Поени од реакции
414
Iskreno, svi su validni, samo što postoji goblokada, pa neće. I još jedna opaska vezano za to, VPN tu ne pomaže.
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ove koji napadaju hopcup spodeliče sa nama sve šta treba....i alate i komande jer oni su dobri...nisu kao hopcup -cicije....
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ja nisma pisao ad lazes nego nisi bolje citao sta sam pisao
posto nisu ti dali mogucnost ovi nasi lesinari da vidis sta sam napisao posto su pisali komentari malo se vrati unazad[DOUBLEPOST=1563634228][/DOUBLEPOST]oni pisu gluposti kako bi se sve to sto je vazno na neki nacin i korisno skonili od ljudi kako nebi videli tako je na svi forumi samo najaci opstaju aone sitne ribe poput sardele umiru naneki nacin
 
Член од
7 март 2017
Мислења
36
Поени од реакции
62
ja nisma pisao ad lazes nego nisi bolje citao sta sam pisao
posto nisu ti dali mogucnost ovi nasi lesinari da vidis sta sam napisao posto su pisali komentari malo se vrati unazad[DOUBLEPOST=1563634228][/DOUBLEPOST]oni pisu gluposti kako bi se sve to sto je vazno na neki nacin i korisno skonili od ljudi kako nebi videli tako je na svi forumi samo najaci opstaju aone sitne ribe poput sardele umiru naneki nacin
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
sve sto sam do sad postaviosve je radilo ali kad vi navalite na jedan panel pola balkana onda normano ke stane
a ta komanda jedino moze da se zastiti tako sto mora sam panel da se preistalira na druga ip adresa a ovako nema po moje mislenje sansa da ja neko zastiti
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
sve sto sam do sad postaviosve je radilo ali kad vi navalite na jedan panel pola balkana onda normano ke stane
a ta komanda jedino moze da se zastiti tako sto mora sam panel da se preistalira na druga ip adresa a ovako nema po moje mislenje sansa da ja neko zastiti
jesi ti normalan ovo pises
sve sto sam do sad postaviosve je radilo ali kad vi navalite na jedan panel pola balkana onda normano ke stane ,pa naravno konju jedan kad je stavljas javno,daji ljudima na pm pa nece stati sve sto si dosad postavio je mrtvo ,ti si grobar za panele
 
Член од
7 март 2017
Мислења
36
Поени од реакции
62
jesi ti normalan ovo pises
sve sto sam do sad postaviosve je radilo ali kad vi navalite na jedan panel pola balkana onda normano ke stane ,pa naravno konju jedan kad je stavljas javno,daji ljudima na pm pa nece stati sve sto si dosad postavio je mrtvo ,ti si grobar za panele
Radiće tako dok ne saznaju ko je a kad ga onda naguze ispašće mu oči :гик::lolzz:
:popce::popce::popce:
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ajde de kad ste tolko zapeli odavde sa svi mac adrese za taj moj tvoj vas i jos malo nicii panel
Код:
http://194.88.105.6:88/media/bb3
[URL]http://194.88.105.6:88/stalker_portal/server/adm/users/users-consoles-logs-json[/URL]
hvala napokon si nesto priznao u cemu sam stra i trebet za panele na neki nacin tesi sesa to jos ovaj i sutrasnji dan
posle imaces malo mira od mene onda mozes ad ides na kupanje a bez ad mislis dal ce ad neka lista stane ili neki mac se objavi haha jel to pises od iskustvo ili onako samoda se nestoo napise
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
hvala napokon si nesto priznao u cemu sam stra i trebet za panele na neki nacin tesi sesa to jos ovaj i sutrasnji dan
posle imaces malo mira od mene onda mozes ad ides na kupanje a bez ad mislis dal ce ad neka lista stane ili neki mac se objavi haha jel to pises od iskustvo ili onako samoda se nestoo napise
prdonja jednom sam ti rekao imam sve do jednoga negoi mi ruzno da upropastavas daji ljudima na pm
 
Член од
10 мај 2018
Мислења
11
Поени од реакции
1
Pozdrav! Jel moze neka stabilna lista sa domacim kanalima? Hvala unapred.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa ti si pa imaj za sebe ali gledaj sto ja imam i ne kukaj vise dosadno mi postaje sa tobom i nalik na tebe neki ljudi sto su na forum ako imas velamuda kao ja i ti napravi isto za covecanstvo ali ti si kako se kaze dostojan da te neko velica
ali to dostojanstvo ne radi kod meneni najmalo
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
pa ti si pa imaj za sebe ali gledaj sto ja imam i ne kukaj vise dosadno mi postaje sa tobom i nalik na tebe neki ljudi sto su na forum ako imas velamuda kao ja i ti napravi isto za covecanstvo ali ti si kako se kaze dostojan da te neko velica
ali to dostojanstvo ne radi kod meneni najmalo
ti si supak zato nemas dostojanstvo sve jasno
 

Kajgana Shop

На врв Bottom