Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.355
Поени од реакции
3.130
Jel neko zna iz koji udp je ovo, hocu da ga isceniram....zaista volim travel xp jer je pre svega za one istocne, egzoticne zemlje....

P.S. Jel neko zna koji je ovi server ?

http://gradina1.info/get.php?username=ClXuarCrd9&password=0lAzCEJUrN&type=m3u_plus
Real Url: gradina1.info:80 Status: Active Created: 02.11.2016 17:33:19 Expires: 02.11.2019 21:07:00 Active Connections: 0 Maximum Connections: 1

P.S 2. Hopcup ne valja samo filozofi su ok....
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
pa aj mislim i red bilo ad se malo od malo nseto pojasni
ima po moj skener oko 599 maca dresi tamosto sam nasao
e sad od ta brojka minusiram 15
a i sta ima ad del;is liste ako ti placaju za to onad deli nemam nista protiv
a ovako smo si ih naviko par ljudi na gotovo
gledas onamo kaj komsijisto se pravi ako ima 10 liste za stavljanje on napravi 10 posta :)
ali od isti panel ili razliciti bas su navikli da drzu neki rekord u postove
 
Последно уредено:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
pa aj mislim i red bilo ad se malo od malo nseto pojasni
ima po moj skener oko 599 maca dresi tamosto sam nasao
e sad od ta brojka minusiram 15
a i sta ima ad del;is liste ako ti placaju za to onad deli nemam nista protiv
a ovako smo si ih naviko par ljudi na gotovo
nije par mnogo njih i kad budes ti sve sjebao jer izgleda da ti je to krajnji cilj tih pod navodnicima par ce moci dobiti od mene listu samo za lovu jer nijedan od njih nije reagovao na tvoje kamikaza poducavanje ,ko zna mozda mi bas ti pomognes da startam biznis samo neznam koliko naplacujes za unistavanje servera po naruzbi ,ali mora da si se dobre love nakupio vidim nisi objavio nijedan mac od naprimjer zdrave ,media brace bitke mora da su ti to sponzori
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Samo što za razliku od pre kako se dolazilo sad je to preraslo u malo veću iliti ozbiljniju zajebancija, jer nije baš sve moguće i nije dostupni je kao pre, hoću reći lakše kao pre. :unsure: ali dobro, svako me je nešto i dalje lako nekome teže, brzo se čovek nađe na početku i opet hajde u krug i taman se savlada i opet izbije nešto još teže, paa kljuki mislim da nije baš zajebancija, ali kako ko vidi, svako ima svoje mišljenje i poglede na sve(y)
Kako je vec @panelrazarac u vise navrata, mozda nekima svojim osebujnim stilom rekao, vecina nas ima placenu DVB-T, sat ili iptv uslugu, dakle ne ovisimo o ovome i shodno tome je vecini ljudi ovo hobi i razbibriga. Jasno da uvijek ima ljudi koji ovo trebaju iz zemljopisnih, financijskih ili bilo kojih drugih razloga. No kako sam primjetio od 2017. godine od kada sam clan tu, neke ljude to ne je... ali ni pod razno. Mozemo mi sad prosuti litre tinte, mlijeka ili bilo cega drugog, to ce uvijek biti tako, zato moj komentar.
Mi koji to radimo na nacin koji smo davno apsolvirali kao ispravan na vecini foruma cemo to dijeliti u pp kako je neki presutan dogovor da bi ljudi koji su potrebiti mogli gledati neke stvari, ovim drugima i tako ne mozes promjeniti misljenje, jbg :(.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Jel neko zna iz koji udp je ovo, hocu da ga isceniram....zaista volim travel xp jer je pre svega za one istocne, egzoticne zemlje....

P.S. Jel neko zna koji je ovi server ?

http://gradina1.info/get.php?username=ClXuarCrd9&password=0lAzCEJUrN&type=m3u_plus
Real Url: gradina1.info:80 Status: Active Created: 02.11.2016 17:33:19 Expires: 02.11.2019 21:07:00 Active Connections: 0 Maximum Connections: 1

P.S 2. Hopcup ne valja samo filozofi su ok....
Sta reci za Travel XP? ... osim ako ti ja objavim sve servere javno neces ga gledat ;) malo se opusti ;)


za gradinu mogu da ti objavim more lista ;) zato miran ;) ne filozofiraj :D

Pozdrav
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.355
Поени од реакции
3.130
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
kako vidim od pisanje opet se zamaras sa moje postove a pisao si ad neces vise jeste ja sam svoj gazda na 5 paneli
i dobro mi ide biznis zato sam odlucio da eliminiram konkurenciju i sto si zapeo tolko sa te panele sto si napisao
verovatno samo sa njima se izvlacis kod ostalih clanova
a ts a m3u8 a playlist a bilo koi drugi format na strim svi imaju isti sadrzaj kanale gore dole razlicni
posto na tebe nemoze covek da dokaze ad te kanale sto imaju te sve liste ima gi i na ostali panele posto svi uzimaju razmena od malo boljih panela od njihovi i plus ta razmena se placa retko ad daju onako na lepe oci ili zimi majka :) pa ti znas li da neki ljudi drzu panele samo na flus strimove i po neki sto je na net stavljen nisi znaovaljda
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
Код:
http://213.136.70.247:8080/magLoad.php?type=itv&action=get_all_channels&deviceMac=&mac=00:1A:79:22:3F:FC
Код:
http://admin.vlagor-iptv.com:8080/c/index.html?debug&debug_key=0b9007f9ddef385ac1d7fe8625201dd7&mac=00:1A:79:31:F1:8B
do malo pre nije vas bilo ni rec da napisete posle moje objave op svi ste doleteli od nekuda to je cudno bas znaci imena od kanali mozete da iskoristite za flusove
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
....ono... kad si cicija kao @Sota ...


@zokiniko bolje sam sebi stavi na ignor....sta se mesas svuda....
Oces da ti slikam sad ko je cicija ?? kako ovdje i koliko podarenih lista na Pm tako i na mom forumu ;) nemoj molim te da pises takve nebuloze ..... ccccc cim se ti mozes pohvalit ? koliko si lista ti poslao na Pm ?
playlist a bilo koi drugi format na strim svi imaju isti sadrzaj kanale gore dole razlicni

Nije istina ima toga sto nikad nisi imao prilike da vidis ... ne mislim sad konkretno na ova 2 programa ;)

Pozdrav
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom