Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Koje su drzave Balkana
https://sh.wikipedia.org/wiki/Balkan



Ja sam sa Balkana ali nazalost nezivim na Balkanu
Mozda pojedincima nema ono (nazalost)
Bravo drug.Nekima ocito treba slikovito prikazati sto je i gde je Balkan.Jer neki misli da je Balkan samo njegovo i komsiino dvroiste.Pa zbog rdhavog i neistoriskog ponasanja nekih pojedinaca-psihopata koji su uvukli neduzne ljude u rat ,Balkan je vise komsiin dvor nego njihov.Balkan je mnogo sto sta i rdjavog i velelepnog ali mu se nemoze oduzeti njegovo postojanje ni istorisko monumentalno utecanje u svim sverama sveta.Zato je to BAL-KAN, sto u prevodu znaci KRV I MED.[DOUBLEPOST=1560069445][/DOUBLEPOST]
Pozdrav svima, interesuje me ko mi može pomoći oko udp listi, tražim sport klubove, pa ako može pomoć na pm, konkretno gde ih ima i gde se mogu iskopati, koji provajderi i koje države?
Sto se tice udp listi, gde ih ima,provajderi i drzave najbolje je poraditi na ovaj site https://iptv.live/
Site koga jos sa razlogom nazivaju i grobnicom iptv listi.Tamo imas sve za udp.Ne reklamimram ovaj site jer ga iskreno i ja prezirem, ali eto cisto kao informacija do ovog clana.
 
Последно уредено:
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Treba mi acc za Expres vpn, ako neko ima da podeli da mi posalje na pm bio bi zahvalan poz
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Bravo drug.Nekima ocito treba slikovito prikazati sto je i gde je Balkan.Jer neki misli da je Balkan samo njegovo i komsiino dvroiste.Pa zbog rdhavog i neistoriskog ponasanja nekih pojedinaca-psihopata koji su uvukli neduzne ljude u rat ,Balkan je vise komsiin dvor nego njihov.Balkan je mnogo sto sta i rdjavog i velelepnog ali mu se nemoze oduzeti njegovo postojanje ni istorisko monumentalno utecanje u svim sverama sveta.Zato je to BAL-KAN, sto u prevodu znaci KRV I MED.[DOUBLEPOST=1560069445][/DOUBLEPOST]
Sto se tice udp listi, gde ih ima,provajderi i drzave najbolje je poraditi na ovaj site https://iptv.live/
Site koga jos sa razlogom nazivaju i grobnicom iptv listi.Tamo imas sve za udp.Ne reklamimram ovaj site jer ga iskreno i ja prezirem, ali eto cisto kao informacija do ovog clana.
Ono tamo uslovljava na kačenje listi da bi se išta videlo, ipak nije od velike koristi taj sajt, a i što reče ubica listi, vidim dosta kače tamo, to nije baš privlačno.... Hvala u svakom slučaju.
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
Smatraj Nebo svojim ocem, Zemlju svojom majkom i sve stvari svojom braćom i sestrama.
"Što se grbo rodi, vreme ne ispravi"
Neke stvari vam zapadnu za oko, ali jurite samo za onima koje vam zapadnu za srce.
Bolje je biti malo lud, nego malo pametan.

Teško je svakome ali je verujte teško i saplićati se o tudje stvari....

Svojega porekla (legla) rodne grude se nemoj nikada odreći ni stideti nizakakve pare.
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Ja se nisam rodio na balkanu, jebo vas balkan, znate li vi sta znaci balkan na zapadu, nekulturu, divljacko ponasanje, zaostalost, neurednost jos puno negativni epiteta i krezubost, nemojte da vam pisem sta svabe misle o vama, a ti @zokiniko ne provociraj, jer to tije znak balkanstva ioako ja mislim da ni ti nisi krezub, hehehe
Odakle si porijeklom ako se može znati ? i što ćeš odje ako mrziš Balkan i balkance, znači mrziš sve nas...

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Член од
9 февруари 2018
Мислења
74
Поени од реакции
11
Da li na pm moze neko da mi posalje link NOVA S (bivsi Top).?
Hvala unapred.
 
Член од
4 февруари 2016
Мислења
198
Поени од реакции
100
posto je tema balkan ako neko ima stalker za balkan nek posalje na pp
 
Последно уредено:
Член од
30 октомври 2016
Мислења
318
Поени од реакции
398
Treba mi acc za Expres vpn, ako neko ima da podeli da mi posalje na pm bio bi zahvalan poz
Ja trazio dans Expres VPN a ono tema Blkan .Ostade ja bez expers vpn.
Balkanac ostaje Balkanac pa gde on bio tako i treba ,trebamo biti ponosni sto smo Balkanci .Pozdrav za sve Balkance
 

Kajgana Shop

На врв Bottom