Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

I

ilijao88

Гостин
Znate šta je zanimljivo, ljudi mene i pored hopcup(crow) opet pitaju za listu, nikad me niko nije molio ni za šta, nema potrebe da iko ikog moli, mislim čemu takvi zaključci... Opustite se i uživajte, to što on ima nikome ne koristi osim što malo drži forum živim inače je zamrlo sve...:kafence:

Znate šta je zanimljivo, ljudi mene i pored hopcup(crow) opet pitaju za listu, nikad me niko nije molio ni za šta, nema potrebe da iko ikog moli, mislim čemu takvi zaključci... Opustite se i uživajte, to što on ima nikome ne koristi osim što malo drži forum živim inače je zamrlo sve...:kafence:
Druze da nisi ti onaj laxi?Po pisanju ili pravopisu mi mirise da jesi ti on ili on ti?Ko ce ga znati,imate po deset nickova..........

Последно уредено:
to što on ima nikome ne koristi osim što malo drži forum živim inače je zamrlo sve...
Bolje je i to nego silne zelje, cestitke i pozdravi.
90% ljudi i dalje ne razumije ovo sto im je hopcup postavio, a onih 10% imaju sto gledati i bez hopcup-a tako da stvarno ne razumijem u cemu je problem.
PS. meni koristi i hvala mu na svemu.[DOUBLEPOST=1558264435][/DOUBLEPOST]Na danasnji dan prije 9 godina:
Untitled.jpg

Последно уредено од модератор:
Pa nekome je lakse da trazi nego sam da si izvadi listu,neko ti trazi da bi video sta delis;)

Ako je tebi „allgames“ lista od 150 konekcija nista onda...

I

ilijao88

Гостин
To što se ja lepo izražavam i pišem ne mora da znači da imam više imena i naloga, mada svi znaju ovde za ilijao88 jednog jedinog... A što se tiče te allgames pa ima ih više komada sa više konekcija, a on je jednostavnim ulazom navatao par, zato i kazem d aje nebitno jer ih ima još i imaju ih sve liste koje postoje, tako da ono što on ima to jeste ništa, verovatno je zbog njega i takvih i pojačana zaštita svih tih servera, pa onda vidite vi d ali Vam pomaže ili odmaže, jerda nije "pomogao" na svoj način danas bi mnogi gledali neke servere bez mnogo zajebancije, tako da hvalite ga i dalje ne samo njega nego i mnoge koji su Vam pomogli na takav način da vlasnici servera zaštite svoje servere više nego pre...

На врв