Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Hristos voskrese,vistina voskrese,za mnogu godini neka e praznikot drustvo

Sent from my HTC U Play using Tapatalk
Христос Воскресе-Среќен Велигден.
За полначот за андроид боксот,побарај во Вторник продаваат на старо колку сакаш пред Кванташки полначи и се друго.Ке најдеш за 100денари сигурно полнач,само носи го стариот полнач.
 
На врв Bottom