Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
u pravu si za fluid druzenja.
ali odi svi oce carobni stapic da im neko pokloni.
koliko ih je odi spremno zagrijati stolicu i nauciti male osnove notepad++???!!
za nauciti nek stvari triba vrime.
ali niko mi nemoze reci da odi nemoze niko bar naci neki flussonic?!
da li itko cita uopce sto se pise i sto se kaci odi sa razumjevanjem?!
Dalmatinac, nemoj se ljutiti al pustite covjeka sa tim okolo-naokolo pisanjem, naci ce on sam sta mu treba, a vi cete ga vodati okolo tako da ce covjek odustati od svega, znam iz vlastitoga iskustva. Pozz!
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
A sto da se zajebavas kad je lakse dobiti to na tanjuru. :)
Meni samo nije jasno od kud ovoliki novi nickovi, pa svaki dan ima bar 10 novih. Niko ne ucestvuje u radu foruma, samo daj listu i nestane kao Michelle iz pokreta otpora iz serije "Alo alo". :)
Nekim ljudima ovdje sam dao kvalitetne liste koje jos uvijek rade ali to ih ne sprečava da mi svako malo posalju pp sa onim standardnim: "Nemam sta gledati". Jbg, malo solidarnosti sa drugim clanovima ne bi bilo na odmet.
Ista stvar drug, redovno sam davao nekima odlične domaće liste i to sa vise konekcija,i ne srame se da me i dalje pitaju imasli još neku dobru da mi posaljes iako one stare i dalje super rade,zato takvi nemoj više da mi šalju privatne poruke,neću im više ni odgovarati a kamoli da im nešto još pošaljem.A ovaj što pita da ga neko nauči kako da vadi liste to neka okaci mačku o rep,nije niko budala da godinama bude po foruma ,da čita ući isprobava i na kraju kad nešto nauči da to onako olaka sve podijeli nekom nagotovo

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
Ista stvar drug, redovno sam davao nekima odlične domaće liste i to sa vise konekcija,i ne srame se da me i dalje pitaju imasli još neku dobru da mi posaljes iako one stare i dalje super rade,zato takvi nemoj više da mi šalju privatne poruke,neću im više ni odgovarati a kamoli da im nešto još pošaljem.A ovaj što pita da ga neko nauči kako da vadi liste to neka okaci mačku o rep,nije niko budala da godinama bude po foruma ,da čita ući isprobava i na kraju kad nešto nauči da to onako olaka sve podijeli nekom nagotovo

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
A sto da se zajebavas kad je lakse dobiti to na tanjuru. :)
Meni samo nije jasno od kud ovoliki novi nickovi, pa svaki dan ima bar 10 novih. Niko ne ucestvuje u radu foruma, samo daj listu i nestane kao Michelle iz pokreta otpora iz serije "Alo alo". :)
Nekim ljudima ovdje sam dao kvalitetne liste koje jos uvijek rade ali to ih ne sprečava da mi svako malo posalju pp sa onim standardnim: "Nemam sta gledati". Jbg, malo solidarnosti sa drugim clanovima ne bi bilo na odmet.
Napomena ili odgovor ovde se prave bikovi kao od šale. Zašto? Zato da bi sa drugim nikom opet I opet zahtevali dal liste ili pomoć. Ja svoj nik nemenjam.
Zanimljivo da restseler dobije listu da zagleda jel njemu nije potrebno. Malo je ljudi ovde koj žele druženje valjda zato što imaju strah napisati koju reč. A danas je normalno daj daj daj....
A posle ce da napiše hvala tom i tom članu...
Da se nadovezem ja nisam dobijo stare dobre liste i nekukam što sam naučio naučio sam bez čitanja mala pomoć pojedinih članova a resto mozgom....
Što se tiče državnih kanala exyu sve ima djaba na net.
I mnogo više.....
A sad ipak me interesuju stare dobre liste pa ako neko ima volju da pošalje?
 
Член од
24 април 2019
Мислења
6
Поени од реакции
3
Nemojte me pogresno shvatiti. Samo sam trazio da me neko usmjeri kako da SAM pronalazim liste. Nisam uopste trazio da mi neko pokloni znanje, nego da mi samo kaze gdje da pocnem. Poceo sam citati temu od prve stranice, ali trenutno ne vidim nista osim razmjene listi. Ipak ovdje ima preko 4000 stranica.

Normalno da je moj nick nov kad sam i sam nov u ovom svemu. Nemam pojma kako stvari funkcionisu, i zato sam i trazio da nesto naucim.
I, ne, ne interesuju me "domaci" kanali.
Kako da razmijenim iskustva u vezi svega ovog, kad ga uopste nemam?
Izgleda da sam pogresno shvatio smisao ovog foruma.
Izvinjavam se.
 

GoxiNS

Ko смe, тaj мoжe,ko нe знa зa страх тaj идe напред
Член од
20 февруари 2019
Мислења
377
Поени од реакции
2.286
Naprosto, osećam potrebu da i ja nešto kažem i nadam se da neću biti pogrešno shvaćen...
S obzirom da sam i ja novi član ovog foruma u više navrata sam se osetio prozvanim od strane mnogih starijih članova...Sve je ok, razumem i da vam je dozlogrdilo da vam novi članovi svakodnevno po više puta pišu na PM tražeći liste i to svakako ne podržavam, i ne podržavam što ljudi neće da nauče sami kako da traže liste,neće ni malo da se potrude, ali nikako ne mogu da podržim ni stav iskusnih vukova sa foruma koji ne žele a i NEĆE da pomognu u tom segmentu da ukažu ljudima gde greše oko traženja, skenera, načina traženja i slično.
Konkretno, kada novi član dobro pregleda stranice foruma, ne može da ne nauči da traži liste, a mnoge su mu date bukvalno na izvolte! Tako sam se i sam snašao,prelistao, pročitao, nešto naučio a neke liste sam dobio od starih dobrih članova koji su nama početnicima svesrdno pomagali...Mnogo im HVALA!
Ono što meni smeta i što zameram jeste što mnogim starijim članovima jednostavno smeta svakodnevno pojavljivanje novih članova, novih nickova, novih pitanja i molbi..Donekle to razumem, ali mi i smeta...Pa i vi ste nekada počinjali, zar ne?
Lično sam pokušavao i javno i na PM da postavim nekim članovima pitanja u vezi skeniranja, skripti, panela itd ali uglavnom niko ne želi da kaže bilo šta u vezi toga, u smislu ''I ja sam sam naučio pa se i ti sam snalazi!''.Znači, govorim u svoje ime, ne želim da molim za liste, želim da sam naučim i da znam što više ali ovde se teško na pomoć nailazi...
Dobijao sam odgovore, ''Ti samo pitaš nešto!'', ''Prelistaj forum'',''Imaš na početku itd...'' a mnogi nisu hteli ni da odgovore...
Eto, ovim putem još jednom hoću da zamolim dobronamerne stare iskusne članove voljne da pomognu, da mi se jave na PM da mi prenesu bar deo znanja...Znači, ja ću reći koliko znam trenutno,a oni da me upute šta i kako dalje...
HVALA još jednom svim članovima koji su mi dali liste(to su jedni isti ljudi koji daju svima i šakom i kapom).Imolim da se niko ne nađe uvređenim...
Hvala svima.
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
Ajde majstori spodelete barem 20% od toa sto go znaete za kradenje IPTV listi, imate nesto poveke od 10 javni molbi ne bidete konzervativni taka de i jas nesto poveke ke naucam.....
 
Член од
25 август 2016
Мислења
357
Поени од реакции
1.270
Naprosto, osećam potrebu da i ja nešto kažem i nadam se da neću biti pogrešno shvaćen...
S obzirom da sam i ja novi član ovog foruma u više navrata sam se osetio prozvanim od strane mnogih starijih članova...Sve je ok, razumem i da vam je dozlogrdilo da vam novi članovi svakodnevno po više puta pišu na PM tražeći liste i to svakako ne podržavam, i ne podržavam što ljudi neće da nauče sami kako da traže liste,neće ni malo da se potrude, ali nikako ne mogu da podržim ni stav iskusnih vukova sa foruma koji ne žele a i NEĆE da pomognu u tom segmentu da ukažu ljudima gde greše oko traženja, skenera, načina traženja i slično.
Konkretno, kada novi član dobro pregleda stranice foruma, ne može da ne nauči da traži liste, a mnoge su mu date bukvalno na izvolte! Tako sam se i sam snašao,prelistao, pročitao, nešto naučio a neke liste sam dobio od starih dobrih članova koji su nama početnicima svesrdno pomagali...Mnogo im HVALA!
Ono što meni smeta i što zameram jeste što mnogim starijim članovima jednostavno smeta svakodnevno pojavljivanje novih članova, novih nickova, novih pitanja i molbi..Donekle to razumem, ali mi i smeta...Pa i vi ste nekada počinjali, zar ne?
Lično sam pokušavao i javno i na PM da postavim nekim članovima pitanja u vezi skeniranja, skripti, panela itd ali uglavnom niko ne želi da kaže bilo šta u vezi toga, u smislu ''I ja sam sam naučio pa se i ti sam snalazi!''.Znači, govorim u svoje ime, ne želim da molim za liste, želim da sam naučim i da znam što više ali ovde se teško na pomoć nailazi...
Dobijao sam odgovore, ''Ti samo pitaš nešto!'', ''Prelistaj forum'',''Imaš na početku itd...'' a mnogi nisu hteli ni da odgovore...
Eto, ovim putem još jednom hoću da zamolim dobronamerne stare iskusne članove voljne da pomognu, da mi se jave na PM da mi prenesu bar deo znanja...Znači, ja ću reći koliko znam trenutno,a oni da me upute šta i kako dalje...
HVALA još jednom svim članovima koji su mi dali liste(to su jedni isti ljudi koji daju svima i šakom i kapom).Imolim da se niko ne nađe uvređenim...
Hvala svima.
Ti ocigledno nisi shvatio poentu komentara o "novim" clanovima.Znaci ovde se ne radi o vama koji sta novi clanovi vec o starim clanovima,koji iz njima znanih razloga imaju vise nickova i pojavljuju se kao novi,verovatno da bi nesto ili nekog proverili ili sta vec.To je problem,a novih clanova ce uvek biti,valjda zato i postoje forumi da bi se druzili i pomagali po mogucnosti.Pozz
 

Kajgana Shop

На врв Bottom