Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 април 2019
Мислења
6
Поени од реакции
3
za 2 minuta nema da naucis nista to se uci sa godinama .Kao prvo treba da proveris koj sa bar malo upuceni u ovo i treba da im se javis sa razni pitanija na pp.Ovde nema da ti objasni niko nista .
Nisam ni mislio da nesto naucim za 2 minuta, nego da me neko uputi za 2 minuta gdje da pocnem. :)
Nisam se nikom javljao na pp da ne bih dosadjivao. Ako nema ima neki svajet gdje da pocnem, neka mi se slobodno javi. Hvala.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Член од
8 март 2019
Мислења
16
Поени од реакции
7
Hvala
vladojuve
na poslatoj listi.
i mene interesuje kako naci liste, da ne moram da smaram ljude ovde na forumu,tako da slobodno me pridruzite u pp komunikaciju u vezi toga.
...veliki pozdrav svima.
(y)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Nisam ni mislio da nesto naucim za 2 minuta, nego da me neko uputi za 2 minuta gdje da pocnem. :)
Nisam se nikom javljao na pp da ne bih dosadjivao. Ako nema ima neki svajet gdje da pocnem, neka mi se slobodno javi. Hvala.
ti mislis da ce ti neko reci kako da vadis exyu liste i da ti sve servira...
to ce se dogoditi nikad...
ako hoces sam traziti latino liste i arapske....samo procitaj temu foruma unazad dvije godine i imas sve alate i kako se vade te liste...
ali...da pogadjam...tebe ne interesiraju latino liste...zar ne?!
 
Член од
25 април 2019
Мислења
47
Поени од реакции
46
[КУОТЕ = "г3р1, пост: 8646833, артицле: 120889"] Дајте Екиу и бугарски лист ... [/ КУОТЕ]

[КУОТЕ = "кинг1965, пост: 8646874, члан: 42249"] Ако могу бугарске листе на ПМ.Унапред тханкс! [/ КУОТЕ]
мze l
 
Член од
20 декември 2018
Мислења
200
Поени од реакции
255
ti mislis da ce ti neko reci kako da vadis exyu liste i da ti sve servira...
to ce se dogoditi nikad...
ako hoces sam traziti latino liste i arapske....samo procitaj temu foruma unazad dvije godine i imas sve alate i kako se vade te liste...
ali...da pogadjam...tebe ne interesiraju latino liste...zar ne?!
Ima ovde ljudi koj oce i da pokažu samo se treba lepo obratiti. Drugo ipak treba tu I neki fluid druženje itd.
Primer ja dodjo vide nauci pokazano i neke mogu da pitam. Ipak je ovo forum za razmenu iskustva i naravno ako si drug i razmenu listi.
 
Член од
16 октомври 2007
Мислења
219
Поени од реакции
151
koj saka da nauce nesto oko IPTV neka pocne so kurs brij 1 na ovaa stranica pocetokot e so twistedweb ima i tamu kvalitetni listi za IPTV eve vi link www.zoomeye.org moite listi se od tamu pa dokolku ve posluzi sreka ke najdete i ex-yu stekno.....[DOUBLEPOST=1556222949][/DOUBLEPOST]za pocetak na koj mu treba edna italjanska lista davam na poklon samo na ozbilni forumasi i na onie sto imaat nad 100 mislenja
 
Член од
27 јуни 2018
Мислења
53
Поени од реакции
21
Ako moze neko da mi posalje stream za superstar tv (mts) na pp da je stabilan. Hvala unapred.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
633
Поени од реакции
1.732
Ima ovde ljudi koj oce i da pokažu samo se treba lepo obratiti. Drugo ipak treba tu I neki fluid druženje itd.
Primer ja dodjo vide nauci pokazano i neke mogu da pitam. Ipak je ovo forum za razmenu iskustva i naravno ako si drug i razmenu listi.
u pravu si za fluid druzenja.
ali odi svi oce carobni stapic da im neko pokloni.
koliko ih je odi spremno zagrijati stolicu i nauciti male osnove notepad++???!!
za nauciti nek stvari triba vrime.
ali niko mi nemoze reci da odi nemoze niko bar naci neki flussonic?!
da li itko cita uopce sto se pise i sto se kaci odi sa razumjevanjem?!
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
u pravu si za fluid druzenja.
ali odi svi oce carobni stapic da im neko pokloni.
koliko ih je odi spremno zagrijati stolicu i nauciti male osnove notepad++???!!
za nauciti nek stvari triba vrime.
ali niko mi nemoze reci da odi nemoze niko bar naci neki flussonic?!
da li itko cita uopce sto se pise i sto se kaci odi sa razumjevanjem?!
A sto da se zajebavas kad je lakse dobiti to na tanjuru. :)
Meni samo nije jasno od kud ovoliki novi nickovi, pa svaki dan ima bar 10 novih. Niko ne ucestvuje u radu foruma, samo daj listu i nestane kao Michelle iz pokreta otpora iz serije "Alo alo". :)
Nekim ljudima ovdje sam dao kvalitetne liste koje jos uvijek rade ali to ih ne sprečava da mi svako malo posalju pp sa onim standardnim: "Nemam sta gledati". Jbg, malo solidarnosti sa drugim clanovima ne bi bilo na odmet.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom